22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Analiza i wycena

Dzisiejszy świat przepełniony jest informacją, nad którą zapanowanie jest praktycznie niemożliwe. Ciągle gdzieś gonimy i nigdy nie zdążamy. Wiecznie coś mamy do zrobienia, ale zaraz o tym zapominamy...

W takich niewdzięcznych warunkach przychodzi nam sprzedawać nieruchomości. Być może, wbrew obiegowej opinii, nie jest to najważniejsza rzecz w życiu, ale z pewnością wzbudzająca w nas wielkie emocje. W jaki sposób skutecznie o nie zadbać, aby nie przysłaniały zdrowego rozsądku i nie powodowały rozczarowania przed spojrzeniem na konto? 

Analiza potrzeb jest najważniejszym etapem procesu sprzedaży nieruchomości determinującym wszystkie następne ruchy. Od prawidłowego zdiagnozowania motywów rządzących decyzją o zbyciu mieszkania, domu czy działki zależy sukces pośrednictwa. Każdy inny początek współpracy jest drogą na skróty, która niestety prowadzi na manowce. 

 

 

Dlatego zawsze określamy to, co chcemy uzyskać, a nie to, czego chcemy uniknąć, stawiamy mobilizujące nas do działania i realne cele, wykorzystujemy różne narzędzia wpływające na bezpośredni rezultat pracy.

Nasz unikalny system działania opiera się na sandlerowskiej metodzie pozwalającej nie tylko poznać, ale przede wszystkim zrozumieć mechanizmy rządzące potrzebami kupujących. Każdy z nas ma inne motywacje, inne cele  a tylko umiejętność uporządkowania tych informacji sprawia, że każdy dzień zbliża nas do sukcesu. Dokładnie analizując Twoje potrzeby sprzedażowe jesteśmy w stanie dobrać efektywne narzędzia reklamy i zagwarantować szybką sprzedaż. To czystej postaci coaching, który pracując na emocjach pozwala nam przechodzić w relacje pełnego zaufania i zaangażowania. Po prostu.  

 

WYCENA 

Zaraz obok niepoprawnej analizy potrzeb, jedną z najczęstszych przyczyn niesprzedających się nieruchomości jest ich cena. A ściślej, niepoprawność jej określenia. Niestety, nadal w zdecydowanej większości przypadków ustalenie ceny sprzedaży zaczyna się od sprawdzenia na serwisach ogłoszeniowych podobnych ofert nieruchomości. Takie postępowanie ma swoje plusy (poznanie konkurencji, ocena ryzyka, sprawdzenie atrakcyjności własnej oferty), lecz ma też jeden poważny minus. Ustalenie ceny sprzedaży na podstawie tylko tych informacji powoduje, że oferta zamiast zostać sprzedana, ciągle "wisi" na serwisie ogłoszeniowym. I nic się nie dzieje.

 

 

Każda przyjmowana oferta wyceniana jest na podstawie informacji zaczerpniętych z publicznych raportów, analizy cen sprzedaży, a także własnych baz transakcji. Korzystamy z takich narzędzi jak:

Pozwala to nam trzymać rękę na pulsie i unikać sytuacji utopijnych (łudzenie się znalezienia kupca na przeszacowaną nieruchomość), dzięki czemu unikniesz przedłużającej się sprzedaży i niskiej ceny za nieruchomość.

Jak dobrze wiemy na rynku jest bardzo dużo nieruchomości na sprzedaż i ograniczona liczba kupujących. Dlatego cenę należy dostosować do realiów rynkowych i oczekiwań poszukujących. Stąd nieruchomości ustalamy rozsądnie i we współpracy z osobą znającą rynek, a nie na podstawie gazet, portali ogłoszeniowych czy opinii znajomych którzy niedawno sprzedali „identyczne” mieszkanie. Każda nieruchomość to indywidualna sytuacja sprzedaży, którą by prawidłowo ocenić należy najpierw poznać.

Jeśli nie chcesz dłużej sprzedawać, a po prostu sprzedać - skontaktuj się z nami.


Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem