22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Franczyza dla partnerów od biura nieruchomości Freedom

"Nie ma nic silniejszego niż idea, której czas nadszedł" - Victor Hugo


Franczyza w biznesie nieruchomości

Czy wiesz co sprawia, że jedne firmy odnoszą sukces, a inne nie? Ludzie. Nieliczni wierzą w to, że mogą zmieniać świat i to robią. Inni TYLKO pracują, zarabiają jakieś pieniądze i ciągle są w miejscu, w którym byli kilka lat wstecz.


Jako Freedom Nieruchomości chcemy dać klientom pewność wyboru skutecznego pośrednika. Uwolnić rynek od mało efektywnych praktyk sprzedaży, przestarzałej obsługi klienta i negatywnego wizerunku pośrednika. Chcemy zarażać świat pozytywnymi praktykami! Kreować nowoczesną kulturę zawodu. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat.


Dlatego stworzyliśmy projekt liderów szybkiej sprzedaży nieruchomości, abyś był częścią naszego wyjątkowego zespołu! Marka Freedom to różni ludzie, wiele talentów, niepowtarzalne doświadczenia i głęboka pasja do nieruchomości. wierzymy, że „sukces nie jest przedsięwzięciem solowym - trzeba go dzielić z innymi. nie wymaga też rywalizacji - wystarcza go dla wszystkich…”.


W ciągu 3 lat staliśmy się jednym z największych olsztyńskich biur nieruchomości, zapewniając spełnienie zawodowe ponad trzydziestoosobowemu zespołowi kreatywnych i wspaniałych ludzi. Obecnie nasza sieć składa się z 3 oddziałów własnych oraz 36 franczyzowych a niebawem kolejne otwarcia…


Freedom Nieruchomości - 36 oddziały franczyzowe w Polsce

Pomagamy szybko sprzedać i kupić nieruchomość. Dążymy do tego, aby być najczęściej rekomendowanym biurem nieruchomości w Polsce. Jeśli inspiruje Cię ta wizja to zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie na stanowisku:
Dyrektor Oddziału - Franczyzobiorca


Dyrektor Oddziału Franczyzowego to przede wszystkim pełna odpowiedzialność za zbudowanie i utrzymanie placówki Freedom Nieruchomości. To realizacja własnej pasji do rynku nieruchomości, obsługa klientów zgodnie ze standardami sieci i rozwój biznesu w modelu szybkiej sprzedaży nieruchomości. To wreszcie wspólne dążenie do zmiany wizerunku pośrednika nieruchomości poprzez poprawę jakości jego pracy.


Warunki i wymagania przystąpienia do sieci:


a) Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji uzależniona jest od miasta, w którym ma powstać oddział. Zostanie określona indywidualnie z każdym z franczyzobiorców.


b) Podstawowe wymagania sieci

 • posiadanie kapitału potrzebnego na uruchomienia i prowadzenie biura
 • osobistego zaangażowanie franczyzobiorcy
 • min. 2-letniego doświadczenie w sprzedaży
 • wyższego wykształcenia
 • niekaralności

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami to otrzymasz:

 • Sprawdzone i potwierdzony sukcesami model biznesowy. Mamy sprawdzone know-how w zakresie prowadzenia biznesu spisane w formie podręcznika operacyjnego. Za naszym sukcesem stoją liczby: oddziałów, osób pracujących, ofert nieruchomości pozyskanych na wyłączność, skuteczność w sprzedaży nieruchomości.
 • Praktycznie szkolenia sprzedażowe dostosowane do specyfiki branży nieruchomości. Opracowaliśmy autorski program szkoleń, które pozwalają zrozumieć zasady sprzedaży nieruchomości oraz rozwinąć umiejętności w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność. Przekazujemy wiedzę na temat sposobów wyszukiwania klientów, prowadzenie spotkań pozyskowych ze sprzedającymi nieruchomości, pracy z klientami kupującymi i bezpiecznego finalizowania transakcji.
 • Szkolenia menadżerskie. Prowadzimy kwartalne szkolenia dla menadżerów zarządzających zespołem, doskonalące umiejętności w zakresie rekrutacji, wdrożenia i monitorowania pracy specjalisty ds. nieruchomości. W ramach szkoleń przekazujemy narzędzia służące do badania efektywności pracy członków zespołu.
 • Podręcznik sprzedażowy. Przygotowaliśmy podręcznik sprzedażowy, który jako uzupełnienie szkoleń pełni rolę drogowskazu dla każdego specjalisty ds. nieruchomości. Pokazuje w jaki sposób „krok po kroku” budować swoją pozycję i stać się profesjonalistą, w tej branży, pracującym na rekomendacjach i poleceniach.
 • Zaplecze marketingowe. Możemy odważnie powiedzieć, że nasza identyfikacja wizualna jest jedną z najlepszych i wyróżniających się w branży. Spójność, dbałość o jednolity wizerunek, profesjonalnie opracowane materiały wspierające pozyskiwanie i pracę nad ofertami nieruchomości są zauważane i docenianie przez naszych klientów.
 • Stronę internetową. Opracowana i prowadzona zgodnie z najnowszymi trendami strona www, jest responsywna, co sprawia, że każdy klient może ją przeglądać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Strona oprócz eksponowania ofert nieruchomości pozwala na budowanie wizerunku pracujących osób, za pośrednictwem dedykowanych profili pozyskiwania referencji oraz promocji poprzez tworzenie artykułów na firmowego bloga i obecności w mediach.
 • Unikalne narzędzie do monitoringu ofert nieruchomości. Posiadamy własne (autorskie) narzędzie do monitoringu działań reklamowych związanych z ofertą nieruchomości, które pozwoli optymalizować budżety reklamowe i zwiększać promocję ogłoszeń nieruchomości. Dla każdej oferty nieruchomości zbierane są dane z najpopularniejszych portali nieruchomości oraz z naszej strony internetowej.
 • Media społecznościowe. Dzięki znajomości najnowszych trendów komunikacyjnych prowadzimy przemyślaną i spójną politykę informacyjną w mediach społecznościowych nastawioną na rozszerzenie świadomości marki oraz budowanie wizerunku lidera szybkiej sprzedaży. Uczymy również w jaki sposób wykorzystać kanały społecznościowe przez osoby związane z naszą marką.
 • Dokumentację biura nieruchomości. Opracowaliśmy pełną dokumentacją biura nieruchomości, która jest na bieżąco aktualizowana zgodnie z przepisami prawa.

Zainteresowany? Skontaktuj się i poznaj więcej szczegółów!

Agnieszka Dąbrowska - Dyrektor ds. franczyzy

Agnieszka Dąbrowska, Dyrektor ds. Franczyzy, tel: 732 939 738


Administratorem danych osobowych jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Olsztynie, ul. A. Mickiewicza 21/23, p. IV. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu późniejszego kontaktu. Dane osobowe zostaną udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem