KORONA ELBLĄGA

Elbląg, ul. Królewiecka

KORONA ELBLĄGA - to idealna oferta mieszkań dla klientów chcących zamieszkać w jednym z ciekawszych budynków w Elblągu, usytuowanym w północno - wschodniej części Elbląga na wysokości ponad 42 metrów n.p.m. Z okien i tarasów usytuowanych po południowo - zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego.

Al. Politechniki- Różyckiego, Łódź

Łódź, Łódź-Górna, ul. Ludomira Różyckiego

Kameralna, świetnie zlokalizowana inwestycja Różyckiego 28. 24 mieszkania rozkładowe i 24 miejsca postojowe w dwóch garażach wielostanowiskowych na poziomie zero budynku. Lokale mieszkalne od 1-go do 4-go piętra z windą na każdej z dwóch klatek schodowych do poziomu garażu wielostanowiskowego.

Nad Zielonym Jarem - Kraków

Kraków-Krowodrza, Bronowice Małe, ul. Zielony Most

Osiedle „Nad zielonym Jarem” to kameralna inwestycja położona w dzielnicy Bronowice Małe, przy ul. Zielony Most, w niedalekim sąsiedztwie zabytkowej Rydlówki, architektoniczna nowoczesność przeplata się z czasami, które na każdym kroku przypominają o dawnych mieszkańcach i ich przeszłości.

Urocze wzgórze to inwestycja mieszkaniowa w podkrakowskich Balicach. Otoczenie Zieleni, łagodny południowy stok z widokiem na panoramę Balic i wkomponowana nowoczesna architektura tworzy idealną przestrzeń dla Twojej rodziny. Z Uroczego wzgórza dojedziesz do centrum Krakowa w około 30 minut. Jeżeli często podróżujesz to stąd masz doskonały wyjazd w kierunku Katowic, Warszawy czy Rzeszowa.

Sady nad Łyną

Olsztyn, Generałów, ul. ks. Roberta Bilitewskiego

Sady nad Łyną to rozwiązanie idealne dla rodzin, amatorów aktywnego trybu życia oraz ciszy i spokoju. Osiedle znajduje się w otoczeniu zieleni, w oddali od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajdują się szkoły oraz przedszkola, a na osiedlu nowoczesny plac zabaw. Lokalizacja osiedla zapewnia dobry dostęp do pobliskich siłowni, klubów fitness, salonów spa oraz galerii. Obecność pętli autobusowej, znajdującej się 3 minuty drogi od osiedla, zapewnia szybką komunikację z centrum Olsztyna, dworcem głównym oraz innymi częściami miasta. Sady nad Łyną to połączenie nowej technologii ze spokojem jaki gwarantuje okolica.

Osiedle nad Doliną

Olsztyn, ul. Bartąska

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy otoczonej licznymi terenami rekreacyjnymi ale ponadto cenisz sobie dobry dojazd do centrum Olsztyna to jest to idealna inwestycja dla Ciebie! Lokalizacja charakteryzuje się dobrym dojazdem do Centrum oraz wyjazdem w kierunku Warszawy, pełnym zapleczem handlowo-usługowym, bliskością terenów rekreacyjnych oraz komunikacji miejskiej.

Nowe Jaroty

Olsztyn, Jaroty, ul. Juliusza Malewskiego

Prezentowana inwestycja to propozycja skierowana do osób ceniących sobie spokój oraz bezpośredni dostęp do miejskiej infrastruktury. Inwestycja zlokalizowana została w dobrze zagospodarowanej części Jarot. W pobliżu osiedla rozciągają się tereny zielone, które stanowią idealną opcję do spacerów czy joggingu. Komunikacja miejska gwarantuje dobre połączenie i szybki dojazd do centrum miasta oraz innych jego części. To propozycja dla aktywnych osób ceniących praktyczne i wygodne rozwiązania.

Nad Miłą

Olsztyn, Dajtki, ul. Sielska

Inwestycja Nad Miłą jest położona przy lesie oraz 20 metrów od brzegów Zatoki Miłej należącej do Jeziora Krzywego (Ukiel). W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz wyciąg wakeboardowy. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Łączy ona w sobie kameralność położenia w zgodzie z naturą, niczym w podmiejskiej miejscowości oraz wygodę i bliskość najważniejszych miejsc Olsztyna bez konieczności spędzania codziennie długich godzin w aucie. Wybierając Inwestycję Nad Miłą wybierasz przyrodę i bliskość jeziora oraz miasto bez konieczności rezygnowania z jednego na rzecz drugiego. Wybierasz dobrą jakość życia. Inwestycja jest prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju.

Osiedle Leśna

Olsztyn, Nad Jeziorem Długim, ul. Leśna

Jeśli szukasz mieszkania o wysokim standardzie w dogodnej lokalizacji oraz urokliwej okolicy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lubisz aktywność na łonie natury lub niedzielne, rodzinne spacery w niezwykłym otoczeniu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą! Prezentowana inwestycja położona jest pomiędzy ulicą Artyleryjską a ulicą Leśną, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Długiego oraz Lasu Miejskiego. Niewątpliwą zaletą są rozciągające się na terenach zielonych trasy rowerowe i spacerowe. Bezpośredni dostęp do natury nie wyklucza dobrego dostępu do centrum miasta. Spacer na starówkę zajmuje jedynie 10 minut, a droga do Zachodniego Dworca kolejowego jest jeszcze krótsza. Lokalizacja osiedla pozwala sprawnie dotrzeć do każdej części miasta oraz wszystkich tras wyjazdowych.

Osiedle Bartąg

Olsztyn, ul. Bartąska

Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Osiedle położone przy ulicy Bartąskiej to propozycja skierowana do osób ceniących sobie wysoki komfort życia w przystępnej cenie. Usytuowanie osiedla zapewnia wyjątkowy widok na przepływającą Łynę oraz pobliskie lasy. Ze względu na występujące walory krajobrazowe oraz otaczającą przestrzeń jest to miejsce idealne dla osób aktywnych.

  • z
  • 3