22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Kariera

Każdy z nas szuka swego miejsca na ziemi. Jedni znajdują je bardzo szybko i mocno trzymają by nie uciekło, drudzy, żądni wyzwań, co rusz próbują czegoś nowego, by w końcu znaleźć to, co pozwoli zyskać spełnienie.

Freedom nieruchomości to miejsce pełne optymistów i naładowanych pozytywną energią szaleńców zmieniających świat. Jesteśmy otwarci na pewnych siebie, wierzących w swoje możliwości i inteligencję ludzi. Mówimy prostym, ale współczesnym językiem. 

Szukamy partnerów podobnych do nas. Uśmiechniętych, wesołych, śmiało patrzących w przyszłość. Takich, którzy do problemów podchodzą jak do wyzwań, a nie jak do życiowych tragedii. Wierzących w prostotę, skuteczność, potrzebę budowy zdrowych relacji i ceniących odwagę.  Na pewno nie maruderów z sentymentem patrzącym na przeszłość. 

Nie budujemy biura nieruchomości. Tworzymy markę, która uwalnia klientów od bólu związanego z niesprzedaną nieruchomością. To naprawdę coś więcej niż zwykłe pośredniczenie. A więc... dołączysz do najlepszego na świecie zespołu? 

ZOSTAŃ! 

Specjalistą ds. wynajmu nieruchomości –  Twoje zadania będą polegać na pozyskiwaniu ofert wynajmu nieruchomości, przygotowywaniu ich według naszego unikalnego standardu marketingowego, prezentowaniu oraz wynajmowaniu. W trakcie finalizacji zawsze będzie Tobie towarzyszyć doświadczony pośrednik nieruchomości bądź menadżer, tak abyś czuł się maksymalnie pewnie i świadczył klientom bezpieczną obsługę.

Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości – Twoje zadania będą polegać na pozyskiwaniu ofert sprzedaży nieruchomości, przygotowywaniu ich według naszego unikalnego standardu marketingowego, prezentowaniu oraz bezpośredniej finalizacji. Jest to forma zbliżona do poprzedniej, dlatego też i tu możesz liczyć na wsparcie doświadczonego pośrednika lub menadżera. 

Brokerem nieruchomości – To stanowisko jest dla Ciebie jeśli posiadasz duże doświadczenia poparte sukcesami w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oraz wiedzę pozwalającą samodzielnie finalizować transakcje. Oprócz tego, masz możliwość rozwijania się w kierunku menadżera zespołu. 

Menadżerem zespołu sprzedaży - Będziesz realizował nie tylko samodzielnie transakcje, ale również tworzył i zarządzał zespołem sprzedaży. Prowadził rekrutacje, szkolenia, nadzorował i monitorował pracę. Jeśli czujesz, że zrealizujesz się jako mentor, to stanowisko jest dla Ciebie. 

Dyrektor oddziału – W pełni samodzielne stanowisko, z którym wiąże się odpowiedzialność za wynik sprzedażowy całego oddziału oraz prawidłowe jego funkcjonowanie, zgodnie ze standardami freedom nieruchomości. 

Zgłoś się do nas i buduj z nami wspaniały zespół specjalistów ds. szybkiej sprzedaży! W celu wysłania CV możesz również skorzystać ze strony www.praca.freedom-nieruchomosci.pl

Najnowsze oferty pracy:

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem