22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Kredyty

Konsultacje z ekspertami finansowym od lat są filarem szybkiej sprzedaży nieruchomości. Dzięki współpracy z firmą Notus Finanse jesteśmy w stanie zagwarantować płynne przejście przez podróż sprzedaży i kupna nieruchomości. Sprawdź nasza ofertę.


O firmie - Tradycja na rynku Finansowym

Mając na uwadze potrzebę specjalizacji naszej usługi szybkiej sprzedaży nieruchomości podjęliśmy ważną decyzję dotyczącą strategicznej współpracy w zakresie finansowania nieruchomości.


W tej materii będziemy współdziałać z Notus Finanse S.A. który należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych.


Obecnie Notus Finanse liczy około 600 pracowników i współpracowników, którzy pracują w ponad 110 placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju.


Pamiętaj! Ekspert Finansowy NOTUS:

  • potwierdzi Twoją zdolność kredytową,
  • wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe,
  • pomoże w uzyskaniu kredytu hipotecznego skrojonego na miarę Twoich potrzeb,
  • zapewni opiekę i konsultacje również w trakcie całego okresu kredytowania.

Biznes oparty na wartościach


Misją Notus Finanse S.A jest pomoc w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb klienta

Wartości te zostały zawarte już na samym początku konstruowania przedsiębiorstwa, bowiem pochodząca z języka łacińskiego nazwa: „NOTUS” oznacza przyjazny, zaufany.

Od samego początku celem firmy było dostarczenie profesjonalnych usług pośrednictwa finansowego opartych przede wszystkim na takich wartościach, jak profesjonalizm, zaufanie, wysoka jakość obsługi.


Profesjonalizm


Notus Finanse S.A bierze udział w tworzeniu rozwiązań i standardów mających kluczowe znaczenie dla rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Poprzez aktywne uczestnictwo w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Związku Firm Doradztwa Finansowego staramy się, aby nasze długoletnie doświadczenie wykorzystane zostało w celu podniesienia jakości funkcjonowania całej branży.

Jako pierwsza firma z branży przyjęliśmy rekomendowany przez Komisję Nadzoru Finansowego - Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego. 10 września 2008 r. Zarząd DK NOTUS przyjął "Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego" - dokument, który jest zbiorem 16 zasad uniwersalnych dla całego rynku finansowego. Przedstawia podstawowe wartości i ideały etyczne przyświecające podmiotom finansowym, w szczególności w relacjach z klientami, jednocześnie pozostawiając ich organizacjom branżowym swobodę kształtowania szczegółowych zasad, specyficznych dla poszczególnych branż i sektorów rynku.


Zaufanie


Aby móc komukolwiek zaufać, ważne jest aby poznać jego system wartości.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych (KPF) pomaga Klientom i poprzez audyt etyczny, weryfikuje czy praktyki biznesowe prowadzone przez firmy członkowskie organizacji są zgodne z przyjętymi Zasadami Dobrych Praktyk - opartymi na uniwersalnych normach etycznych.

Program etyczny Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych zainicjowany został blisko 10 lat temu we współpracy z niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie etyki, profesorem Wojciechem Gasparskim. Cały proces wieńczy nadanie firmie Certyfikatu Etycznego, który jest potwierdzeniem, iż firma wyraża silną wolę stosowania ZDP w działalności gospodarczej.

Audyt etyczny przeprowadzony przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych (KPF) w Polsce, któremu poddała się firma Notus Finanse S.A ponownie potwierdził że firma działa zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk, odnoszących się do doradztwa w zakresie produktów kredytowych.


Wysoka jakość obsługi


Oprócz szerokiej palety produktów kredytowych oferujemy naszym klientom wachlarz produktów inwestycyjnych oraz ubezpieczeniowych, które zawsze indywidualnie dopasowujemy do potrzeb klienta.

Bycie ekspertem w tym czym zajmujemy na co dzień, jest naszym unikalnym sposobem na zdobycie zaufania oraz przeprowadzenie klienta przez proces kredytowania nieruchomości.

Nasi pracownicy towarzyszą swoim klientom na każdym etapie starania się o kredyt hipoteczny. Możesz na nas liczyć w momencie podpisywania umowy kredytowej oraz na wyjaśnienie wszystkich zawiłości umowy zawsze przed jej podpisaniem.

Pamiętaj! Naszym celem jest Twoje zadowolenie i to co za nim idzie, czyli: rekomendacja nas, jako zaufanego partnera towarzyszącego w wyborze najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.


7 powodów, dla których warto współpracować z NOTUS FINANSE:


  • współpracujemy z ponad 25 najlepszymi bankami na rynku, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu bezpłatną ofertę kredytową, dostosowaną do jego osobistych wymagań.
  • eksperci finansowi – zapewniając Klientom maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji – pomagają w szybkim i optymalnym sfinansowaniu nieruchomości.
  • nasza obsługa jest dla Ciebie na każdym etapie bezpłatna.
  • dzięki nam złożysz wnioski do kilku banków, mając ich wsparcie przy kompletowaniu dokumentów – dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł wynegocjować z Bankami najlepszą ofertę.
  • decydując się na współpracę z nami minimalizujesz wystąpienie ryzyka, którym może okazać się brak finansowania.
  • nasi eksperci mogą spotkać się z Tobą w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Zależy Ci na tym, aby podchodząc do umowy przedwstępnej mieć pewność, że Bank udzieli Ci kredytu? Masz niestandardową umowę o pracę? Twoja sytuacja nie jest ujęta w procedurach banków? Chcesz kupić nieruchomość o skomplikowanym stanie prawnym?

A może zwyczajnie wiesz już, że masz zdolność kredytową a chciałbyś uzyskać najlepszą ofertę lub mieć przynajmniej wybór pomiędzy ofertami kredytów hipotecznych?

Wysoki poziom wiedzy naszych ekspertów, wartości którymi się kierujemy oraz bezpośredni kontakt z analitykami pozwala nam bezpiecznie przeprowadzić Ciebie i Twoich najbliższych przez kwestię finansowania nieruchomości, uzyskując przy tym optymalną ofertę kredytu. Na naszą opiekę i konsultację możesz liczyć w trakcie całego okresu kredytowania. Zależy nam na Twojej Rekomendacji!

Zdolność kredytowa

miesięczny dochód netto w gospodarstwie domowym:
okres kredytowania:
miesięczne raty dotychczasowych kredytów:
przyznane limity na kartach kredytowych i ROR:
inne stałe, miesięczne wydatki:
liczba osób w rodzinie:
Skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym.


Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem