22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Diana Polak

Diana Polak

Menadżer zespołu sprzedaży

Telefon: 532 832 135

​Z wykształcenia architekt, członek Royal Institut of British Architects, certyfikowany home stager - Home Stagers Network Polska. Interesuje się architekturą istniejącą tj. nieruchomościami rynku wtórnego, w które można tchnąć “drugie życie”. Drugim tematem zainteresowań są inwestycje deweloperskie i wspomaganie projektów w zakresie grupy docelowej dla konkretnej lokalizacji, a także szacowania potencjału funkcjonalnego i finansowego nowej inwestycji.

W pracy korzysta z powyższych zainteresowań analizując obecnie potencjał nieruchomości pod kątem inwestycyjnym. Jest specjalistą w dziedzinie nieruchomości generujących satysfakcjonujący zysk, a także rokujących pod kątem wynajmu dla określonej grupy docelowej. Pozycja menadżera to kolejny stopień zdobyty poprzez wcześniejsze doświadczenia doradcy i brokera nieruchomości.

Jest otwarta na współpracę z inwestorem zarówno zorientowanym na konkretną stopę zwrotu jak i zaczynającym przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Prowadzi tematy nieruchomości inwestycyjnych kompleksowo; począwszy od znalezienia właściwej nieruchomości poprzez jej wynajem i prowadzenie obsługi najmu, by zapewnić klientom bezobsługową inwestycje.

Wystaw mi referencje

Napisz do mnie

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem