22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Izabela Waloszczyk

Izabela Waloszczyk

Asystentka

Telefon: 660 906 961

Ukończyła studia licencjackie o specjalizacji Komunikacja Społeczna i Media oraz obroniła tytuł magistra z Marketingu. Siedmioletnie doświadczenie w ogólnopolskiej firmie telekomunikacyjnej, pozwoliło jej na zdobycie bogatego doświadczenia w administracji i marketingu.

Cechuje ją determinacja i upór w dążeniu do wyznaczonego celu. Lubi pracować z ludźmi i posiada niezwykłą umiejętność współpracy, nawet z najbardziej wymagającymi kontrahentami. Stale podnosi swoje kwalifikacje o czym świadczy udział w wielu warsztatach i szkoleniach głównie o tematyce coachingowej, tę wiedzę wykorzystuje w pracy.

Zawsze szuka innowacyjnych a jednocześnie prostych rozwiązań, ale jednocześnie ceni to, co kosztuje wysiłek i zaangażowanie, bo z tego wynika jakość. Optymistka, która w pracy zawsze stawia na współpracę. Wyznaje regułę wzajemności. Uwielbia spędzać czas z książką w otoczeniu przyrody.

Najlepsza praca to taka, którą wykonuje się z pasją, a zespół z którym pracuje tworzy całość i to właśnie znalazła w freedom nieruchomości Gdynia.

Wystaw mi referencje

Napisz do mnie

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem