22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Joanna Kubiak

Joanna Kubiak

Dyrektor ds. Sprzedaży

Telefon: 571 282 162

Z wykształcenia magister stosunków międzynarodowych i lingwistka. 10 lat pracy w branży medycznej na stanowiskach sprzedażowych i kierowniczych nauczyło ją rzetelności, profesjonalizmu i szacunku w kontaktach międzyludzkich. Zarządzała wieloosobowymi zespołami w projektach wymagających zdolności komunikacyjnych, umiejętności dostosowywania się do dynamicznych zmian w otoczeniu, elastyczności i wysokiej efektywności.

Zmieniła branżę i zajęła się rynkiem nieruchomości ponieważ nowe wyzwania napędzają ją do działania i rozwoju. Zasada, która jej przyświeca to "postęp jest ważniejszy niż perfekcja".

Wierzy, że wysoka jakość usług i doskonałe relacje z ludźmi oparte na uczciwości, prawdomówności, otwartości i życzliwości są niezawodną receptą na sukces w każdej branży.

We freedom specjalizuje się w szybkiej sprzedaży nieruchomości wynikającej ze szczegółowej analizy marketingowej i planu działania ustalanego wspólnie ze sprzedającym. Z entuzjazmem i kreatywnie podchodzi do wykonywanej pracy.

Prywatnie spędza czas z rodziną i przyjaciółmi przy wytrawnym winie, uwielbia dobre koncerty, ambitne polskie kino i wiatr we włosach podczas jazdy na rowerze lub nartach.

Wystaw mi referencje

Napisz do mnie

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem