22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Marketing 360

Sprzedaż to opowiadanie historii. Ten, kto potrafi to czynić najlepiej odnosi sukces. A czy jest coś piękniejszego niż sprzedaż za pośrednictwem opowieści o naszym wymarzonym miejscu na ziemi?

Misja szybkiej sprzedaży nieruchomości nie mogłaby być realizowana, gdyby nie nasza znajomość procesów marketingowych. Nowoczesnej komunikacji, umiejętności prezentacji głównych atutów nieruchomości i całościowego zarządzania doświadczeniem klientów. Sprawiamy, by każdy z nich w oglądanym mieszkaniu widział to jedyne miejsce dla siebie. 

Rozwijając dział marketingu skupiamy się nie tylko na wykorzystywaniu narzędzi promocyjnych, ale przede wszystkim na mechanizmach zwiększających wartość nieruchomości. Działamy w obszarze promocji 360. Prowadzimy szerokie działania reklamowe dzięki czemu generujemy maksymalny ruch na ofertach.

Jesteśmy na ponad 30 serwisach ogłoszeniowych, aktywnie pozycjonujemy oferty w wyszukiwarkach, reklamujemy nieruchomości w prasie, w mediach społecznościowych, organizujemy drzwi otwarte. Stosujemy także nowatorską metodę tzw. home brandingu, która pozwala maksymalizować jakość i tempo transakcji. 

Naszą podstawową formą działania jest marketingowy plan sprzedaży, czyli wizja konkretnych działań jakie musimy ponieść, aby osiągnąć cel. To szczegółowo zaplanowany schemat, który jest odpowiedzią na kluczowe pytania:

- co chcemy osiągnąć?
- jak chcemy tego dokonać?
- jaki chcemy przeznaczyć na to budżet? 
- w jakim czasie chcemy sprzedać nieruchomość?
 

Marketingowy plan sprzedaży jest zestawem pomysłów i sposobów realizacji skrupulatnie zaplanowanego celu – przeprowadzenia danej transakcji nieruchomości.

Najważniejszą wartością jest to, jak szybko uwolnimy naszych klientów od problemów związanych z niesprzedaną nieruchomością. 14, 20, 35 dni? Minimalizacja czasu sprzedaży to nasz obłęd. Dlatego tak wielką wagę przykładamy nie tylko do samych działań, ale i do wysokości budżetu jakie na nie przeznaczamy. Tylko dobrze określony i wystarczająco duży kapitał jest w stanie zapewnić ofercie świetny wizerunek, dobrą promocję i największe dotarcie do klientów poszukujących Twojej nieruchomości. 

Prowadzimy efektywny marketing, ponieważ "rozmawiamy" z rynkiem wszystkimi możliwymi kanałami: własną stroną, marketingiem w wyszukiwarkach, bazą ofert kupujących, reklamą w prasie i Internecie, dialogiem w mediach społecznościowych oraz marketingiem szeptanym. 

Chcesz szybko sprzedać nieruchomość korzystając z naszego doświadczenia? Skontaktuj się z nami!


Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem