22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Joanna Jażdżewska w mediach

Chcemy budować nowoczesną kulturę pośrednictwa nieruchomości i pozytywny wizerunek zawodu. Zobacz jak dzięki obecności w mediach prasowych i elektronicznych zmieniamy wizję pośrednictwa.

Wzrost zainteresowania domami i apartamentami w Trójmieście

Pośrednicy w handlu nieruchomościami zwrócili uwagę na ciekawe zjawisko, z jakim mamy do czynienia od kilku miesięcy na pomorskim rynku wtórnym i pierwotnym.

więcej »
Dynamika rynku nieruchomości na początku 2016 roku – wybrane miasta

Pierwszy kwartał na rynku nieruchomości przywitał nas dużą dynamiką oraz zaskakująco szybkim wyczerpaniem limitów w programie MdM. Jak reagował rynek w poszczególnych miastach?

więcej »
Właściciel mieszkania kontra deweloper

Większość objętych dopłatami mieszkań używanych wymaga remontu. Przewagą rynku wtórnego jest lokalizacja.

więcej »
Pomorze przyciąga inwestorów

Mieszkanie na Pomorzu bez problemu wynajmiemy turystom, studentom albo biznesmenom.

więcej »
Lato bez przecen

Inwestorzy i rodzice szukający mieszkań dla studentów oraz mniejsza podaż nieruchomości powodują, że w wakacje rabaty na lokale są niewielkie.

więcej »
Czy umawiać się na wyłączność

Chcesz, by pośrednik sprzedał twoją nieruchomość. Agent proponuje ci umowę otwartą lub na wyłączność. Gdzie jest haczyk?

więcej »
Jak umowy na wyłączność funkcjonują na polskim rynku nieruchomości?

Właściciel, który planuje sprzedać swoją nieruchomość, może podpisać wiele umów z różnym biurami nieruchomości lub wybrać z rynku jednego pośrednika, któremu powierzy proces sprzedaży. Obie formy współpracy pełnią inne funkcje, spełniają inne cele, potrzeby, inaczej rozkłada się zakres odpowiedzialności właściciel - pośrednik.

więcej »
Ma być blisko i niedrogo

O dużej podaży nieruchomości letniskowych na Kaszubach mówi dyrektor z Freedom Nieruchomości. – Biorąc pod uwagę wielkość oferty, to idealny czas na zakupy – ocenia Joanna Jażdżewska. – Dużą podaż nieruchomości wakacyjnych mamy też w miejscowościach nadmorskich, gdzie powstają nowe, często drogie kompleksy wypoczynkowe.

więcej »
Drożej na razie nie będzie

Przy tak dużej podaży mieszkań i trudnościach z otrzymaniem kredytu trudno prognozować podwyżki cen lokali w najbliższym czasie.

więcej »
Frankowcy na rynku wynajmu ?

Część mieszkań kupionych na kredyt we frankach, których nie opłaca się teraz sprzedać, może trafić na rynek wynajmu.

więcej »

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem