22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Oblicz zdolność kredytową

Kalkulator zdolności kredytowej pozwoli obliczyć maksymalną kwotę kredytu o jaką mogą się Państwo ubiegać. Zdolność kredytowa może różnić się w zależności od banku i waluty kredytu. W celu dokładnego wyliczenia zdolności kredytowej w każdym z banków należy skontaktować się z doradcą kredytowym.

*dochód netto
*okres kredytowania w latach (1-35)
*miesięczne raty posiadanych kredytów
*przyznane limity na kartach i ROR
*inne stałe wydatki miesięczne
*ilość osób

Twoja zdolność kredytowa

Maksymalna kwota kredytu:

Powyższe dane mają charakter poglądowy i nie mogą być podstawą do udzielenia kredytu. Szczegółowe informacje uzyskasz bezpłatnie u naszego doradcy - wypełnij formularz, oddzwonimy!

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu.

Dlaczego warto kupić tę nieruchomość?

Oszczędność

Kupując nieruchomość z naszej bazy zagwarantujemy Ci zniżki przy opłatach notarialnych i tani kredyt.

Bezpieczeństwo

Przedstawimy Ci kompleksowy proces zakupu nieruchomości dbając o poprawność dokumetacji i koordynując wszelkie płatności.

Wsparcie

Przez cały proces zakupu będzie Ci towarzyszył doświadczony konsultant, który zadba o Twoj spokój - pomożemy wynegocjować atrakcyjną cenę sprzedaży i warunki kredytowania.

Obiekt na sprzedaż
Koniecwałd, Pomorskie, 385 000 zł

Dane podstawowe

Cena za m2:1 750 zł
Pow. całkowita:220.0 m2
Liczba pokoi:5
Piętro:0
Rok budowy:1989
Numer oferty:109/3685/OOS

Zapraszam Państwa do kupna domu położonego w miejscowości Koniecwałd bezpośrednio przy drodze łączącej Malbork ze Sztumem. Miejscowość od północno wschodniej strony graniczą z jeziorem Dąbrówka, od zachodniej z kompleksami leśnymi oraz jeziorem Kaniewskim. Na kanale łączącym oba jeziora zachowały się pozostałości młyna wodnego i urządzeń wodnych.

We wsi znajduje się boisko, plac zabaw.

Oferowana nieruchomość stanowi kompleks budynków mieszkalnych , garażowych oraz usługowych(niewielki sklep ogólnospożywczy o powierzchni 50 m2). Całość położona na działce o powierzchni 4800 m2. Działka posiada pełne uzbrojenie w media: prąd oraz woda w budynku, kanalizacja (szambo) brak gazu miejskiego. Działka o korzystnym kształcie, częściowo ogrodzona, położona w centrum miejscowości. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości, wjazd na teren posesji bezpośrednio z drogi głównej, drogą asfaltową. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania po przeprowadzeniu prac modernizacyjnych, jak również do prowadzenia działalności gospodarczej czy też agroturystycznej ze względu na doskonałą komunikację oraz bezpośrednią bliskość lasu czy też jeziora.

Dom oraz pozostałe budynki w dobrym stanie technicznym - przez wiele lat prowadzono w nich prace modernizacyjne. Budynek ocieplony z położoną elewacją, okna PCV. Dom jest ogrzewany piecem na paliwo stałe, wyposażony w instalacje co. wodną i kanalizacyjną. Na podłogach w domu położone panele podłogowe, glazura i terakota w pomieszczeniach sanitarnych. Dom gotowy do zamieszkania,bez ponoszenia dodatkowych środków finansowych na adaptację(do modernizacji pozostaje część użytkowa poddasza). Nieruchomość posiada bardzo dużą działkę rekreacyjną z wydzieloną częścią sadu. Idealnie miejsce dla ludzi szukających możliwości realizacji planów związanych z prowadzeniem samodzielnej działalności gospodarczej lub agroturystycznej. W części parterowej budynku mamy możliwość wydzielenia osobnego mieszkania z niezależnym wejściem.

Istnieje możliwość dokupienia większej powierzchni działki z warunkami zabudowy!!!

Jesteś zainteresowany. Zadzwoń i umów się na prezentację.

Dzień pokazowy organizowany jest w każdą sobotę od godziny 10.00 - w celu umówienia się proszę o kontakt telefoniczny.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

Sławomir Grochecki

tel.661-984-100

e-mail: s.grochecki@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam również do odwiedzenia naszego malborskiego oddziału, który mieści się przy ul. Mickiewicza 20/1.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Pow. całkowita: 220.0 m2
Cena za m2: 1 750 zł
Liczba pokoi: 5
Rok budowy: 1989
Przeznaczenie: Mieszkalne
Powierzchnia produkcyjna: 135.0 m2
Media
Siła: Tak
Prąd: Tak
Bezpieczeństwo
Teren ogrodzony: Tak
Otoczenie
Droga dojazdowa: Asfaltowa
Nazwa budynku: Lokal pod warsztat samochodowy.
Pow. działki: 4 800.0 m2
Pow. działki - jednostka: 0.0 m2
Woda: Tak
Powierzchnia biurowa: 50.0 m2
Współczynnik parkingowy: 0.3
Opis nieruchomości
Kształt działki: Prostokąt
Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
Liczba budynków: 3

  •  
  • Administratorem danych osobowych jest [...]
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich [...]

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem