22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Oblicz zdolność kredytową

Kalkulator zdolności kredytowej pozwoli obliczyć maksymalną kwotę kredytu o jaką mogą się Państwo ubiegać. Zdolność kredytowa może różnić się w zależności od banku i waluty kredytu. W celu dokładnego wyliczenia zdolności kredytowej w każdym z banków należy skontaktować się z doradcą kredytowym.

*dochód netto
*okres kredytowania w latach (1-35)
*miesięczne raty posiadanych kredytów
*przyznane limity na kartach i ROR
*inne stałe wydatki miesięczne
*ilość osób

Twoja zdolność kredytowa

Maksymalna kwota kredytu:

Powyższe dane mają charakter poglądowy i nie mogą być podstawą do udzielenia kredytu. Szczegółowe informacje uzyskasz bezpłatnie u naszego doradcy - wypełnij formularz, oddzwonimy!

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu.

Dlaczego warto kupić tę nieruchomość?

Oszczędność

Kupując nieruchomość z naszej bazy zagwarantujemy Ci zniżki przy opłatach notarialnych i tani kredyt.

Bezpieczeństwo

Przedstawimy Ci kompleksowy proces zakupu nieruchomości dbając o poprawność dokumetacji i koordynując wszelkie płatności.

Wsparcie

Przez cały proces zakupu będzie Ci towarzyszył doświadczony konsultant, który zadba o Twoj spokój - pomożemy wynegocjować atrakcyjną cenę sprzedaży i warunki kredytowania.

Obiekt na sprzedaż
Kraków, Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi, 4 750 000 zł

Dane podstawowe

Cena za m2:12 837 zł
Pow. całkowita:370.0 m2
Piętro:0
Numer oferty:116/3685/OOS

Nieruchomość mieszkalno-komercyjna w doskonałej lokalizacji. Prestiżowa Wola Justowska w Krakowie to miejsce świetne zarówno do mieszkania jak i na siedzibę firmy i prowadzenie biznesu.

Prezentowana nieruchomość to działka zabudowana o powierzchni 750m2 usytuowana przy ulicy Królowej Jadwigi. Bliskość terenów zielonych: Błonia krakowskie, kopiec Kościuszki, kopiec Piłsudskiego, ZOO, Las Wolski oraz w doskonały dojazd do autostrady A4 składają się na atrakcyjność tej oferty. Dużym atutem nieruchomości jest bliskość Starego Miasta, oddalonego o zaledwie 2,5km oraz doskonały dojazd do lotniska Kraków-Balice.

Nieruchomość składa się z domu mieszkalnego o powierzchni 120 m2 oraz dwóch budynków gospodarczych.

Dom mieszkalny posiada 4 pokoje, kuchnię, dwie łazienki oraz wysoką piwnicę. Piwnicę można zaadaptować na kolejną przestrzeń użytkową. Dom został zbudowany w latach sześćdziesiątych, ale dzięki dbałości właścicieli i częstym konserwacjom zachował swój świetny wygląd i kondycję. Dzięki temu dom nadaje się do natychmiastowego zamieszkania i/lub prowadzenia działalności np. turystycznej lub biurowej.

Drugi lokal to budynek o powierzchni 185m2, w którym obecnie mieści się przeurocza restauracja dla dzieci. Miejsce wspaniałe do spędzania czasu z naszymi pociechami jak również do prowadzenia innej działalności gospodarczej przynoszącej duże zyski, zwłaszcza w tej części miasta.

Do budynku przynależy również drugi lokal użytkowy o powierzchni nieco mniejszej, bo 60m2, ale za to nadającej się świetnie na mniejszą działalność gospodarczą np. sklep osiedlowy, mały dom urody, bądź salon masażu.

Na terenie nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe.

Wielkim plusem tej nieruchomości jest to, że nadaje się ona świetnie dla inwestora z wyobraźnią. Duży potencjał nieruchomości połączony z doskonałą lokalizacją czynią tę ofertę atrakcyjną inwestycyjnie.

Dodając wszystkie zalety tej nieruchomości takie jak idealne położenie; bliskość terenów rekreacyjnych, dobre połączenie z centrum miasta, do którego zawiozą nas trzy linie autobusowe, bliskość autostrady A4, lotniska Kraków-Balice, jak i duża powierzchnia terenu i położonych na nim obiektów czynią tą nieruchomość bardzo atrakcyjną dla każdego przyszłego inwestora.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Ogólne warunki
Rynek: Wtórny
Pow. całkowita: 370.0 m2
Cena za m2: 12 837 zł
Przeznaczenie: Mieszkalne
Opis budynku
Stan budynku: Bardzo dobry
Media
Gaz: Tak
Siła: Tak
Prąd: Tak
Rodzaj kanalizacji: Miejska
Bezpieczeństwo
Teren ogrodzony: Tak
Otoczenie
Odl. od centrum miasta [km]: 2.5
Droga dojazdowa: Asfaltowa
Nazwa budynku: Nieruchomość mieszkalno-komercyjna
Pow. działki: 750.0 m2
Pow. działki - jednostka: 0.0 m2
Woda: Tak
Współczynnik parkingowy: 1

  •  
  • Administratorem danych osobowych jest [...]
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich [...]

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem