Aleksandra Danuta Romanek

Broker ds. Nieruchomości Ekskluzywnych

Menadżer oraz handlowiec z dużym doświadczeniem, popartym sukcesami. Do stycznia 2017 roku dyrektor gdańskiego oddziału freedom nieruchomości, w którym odpowiadała za całość procesów związanych z zarządzaniem placówką. Obecnie wykorzystuje swoje szerokie umiejętności w pracy z najbardziej wymagającymi Klientami. Aktywistka na rzecz inicjatyw społecznych. Jej sukces w branży wynika z innowacyjności w działaniu oraz nieustającemu entuzjazmowi, któremu przyświecają słowa Walta Disneya "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać".

Prywatnie miłośniczka biegów długodystansowych oraz sportów ekstremalnych, dzięki którym skutecznie podnosi poziom hormonu motywacji we krwi. Szczęśliwa posiadaczka i użytkowniczka MZ-tki z 1981 roku, która pozwala jej wejść na niższe obroty i zrelaksować się na szosie podczas słonecznych weekendów.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 20985.

Referencje

Piotr Kornatowski

Pani Aleksandra podjęła się sprzedaży naszego małego mieszkania i zrobiła to w bardzo profesjonalny sposób. Referencje - Piotr Kornatowski

Transakcja została przeprowadzona w miesiąc po podpisaniu umowy i uzyskaliśmy wyższą cenę niż oczekiwana - czego chcieć więcej.

Pani Aleksandra podjęła się sprzedaży naszego małego mieszkania i zrobiła to w bardzo profesjonalny sposób. Transakcja została przeprowadzona w miesiąc po podpisaniu umowy i uzyskaliśmy wyższą cenę niż oczekiwana - czego chcieć więcej. Kontakt i podejście do klienta wzorowe.

 

Piotr Kornatowski

Napisz do mnie