Iwona Suchoń

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Miłośniczka architektury, która swoje doświadczenie zdobywała pracując w najlepszych biurach nieruchomości. Zaangażowanie i pasja, z jaką wykonuje swoją pracę, przynosi efekty i daje zadowolenie obu stronom. Cechuję ją skuteczność, determinacja w działaniu oraz nastawienie na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Wejście na drogę rozwoju osobistego sprawiło, że jej życie nabrało innej jakości i wyrazistości, a spojrzenie na świat i człowieka znacznie się rozszerzyło. Wierzy, za Marcelem Proustem, że „prawdziwy akt odkrycia, nie polega na odkrywaniu nowych lądów, lecz na patrzeniu na stare w nowy sposób”.

Referencje

Aneta Litwin-Portas i Wojciech Portas

Serdecznie polecamy współpracę z Panią oraz z biurem Freedom Kraków Podgórze. Referencje - Aneta Litwin-Portas i Wojciech Portas.

Przemiła współpraca, a przy tym ogromna fachowość, uczciwość i kompetencje, widoczne były na każdym etapie współpracy z Panią oraz z osobami współpracującymi z biurem nieruchomości.

Mając na uwadze współpracę z Panią przy zakupie mieszkania,w  którym obecnie mieszkamy, chcemy wyrazić nasze podziękowania za pełen profesjonalizm i rzetelność przy obsłudze transakcji. W szczególności zwracamy uwagę na Pani świetne doświadczenie i elastyczne dopasowanie się do naszych oczekiwań. W pamięci zapadła nam szybka pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, zarówno przed jak i po zakupie mieszkania. Przemiła współpraca, a przy tym ogromna fachowość, uczciwość i kompetencje, widoczne były na każdym etapie współpracy z Panią oraz z osobami współpracującymi z biurem nieruchomości Freedom Kraków Pogdórze, które Pani reprezentuje. Serdecznie polecamy współpracę z Panią oraz z biurem Freedom Kraków Podgórze.


Z wyrazami szacunku
Aneta Litwin-Portas i Wojciech Portas

 

Napisz do mnie