Joanna Kretek

Starszy specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Połączenie kreatywnego myślenia i dobrej organizacji pracy sprawia, że skutecznie wywiązuje się z powierzanych jej zadań. Wsłuchuje się w potrzeby i problemy drugiego człowieka. Nie unika trudnych zadań, gwarantując klientom skuteczność i udane transakcje. Manager i handlowiec z wieloletnim doświadczeniem.

Pasja i poczucie humoru z pewnością pomagają jej w życiu zawodowym, a komunikatywność i pozytywne nastawienie do życia pozwalają jej zjednywać sobie ludzi. Prywatnie matka dwóch córek, miłośniczka siatkówki, nowoczesnych wnętrz urządzonych z dobrym smakiem oraz przytulnego domowego zacisza.

Referencje

Zbigniew Woźniak

Polecam Panią Joannę Kretek jako pośrednika w procesie wynajmu mieszkania. Referencje - Zbigniew Woźniak.

Dokonywała prezentacji mieszkania najemcom i ich selekcji na podstawie jej dużego zawodowego doświadczenia w branży zakupu i najmu lokali.

Polecam Panią Joannę Kretek jako pośrednika w procesie wynajmu mieszkania. Pani Joanna sprawnie i zgodnie z ustalonymi terminami przygotowała fotografie i ofertę wynajmu mieszkania. Dokonywała prezentacji mieszkania najemcom i ich selekcji na podstawie jej dużego zawodowego doświadczenia w branży zakupu i najmu lokali. Pani Joanna pośredniczyła w kontakcie z przyszłymi najemcami, poprzez rzeczowe i zwięzłe formułowanie pytań co do nieruchomości, którą posiadamy, chcieliśmy wynająć i z pomocą Pani Joanny wynajęliśmy. Pani Joanna w ciągu 1 miesiąca wynajęła mieszkanie. Jeśli mieliby Państwo pytania co do usług świadczonych przez Panią Joannę zachęcam do kontaktu ze mną drogą telefoniczną lub mailową.

Zbigniew Woźniak


 

Napisz do mnie