Anna Pawlicka

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Absolwentka ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sprzedaży, które pozwala jej budować dobre relacje z klientami, rozumieć ich potrzeby i znajdować właściwe rozwiązania w każdej sytuacji. We freedom znajduje to na czym w życiu zawodowym zależy jej najbardziej – profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług oraz pasję i zaangażowanie całego zespołu.

Jest optymistką i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Nie lubi nudy, wolny czas spędza aktywnie w gronie rodziny. Kieruje się zasadą, że nie ma sytuacji bez wyjścia, czasem trzeba go tylko dłużej poszukać.

Referencje

Anna i Bogusław Łascy

Rzetelność, gotowość do pomocy i pełen profesjonalizm są godne polecenia. Referencje - Anna i Bogusław Łascy.

Zarówno przy sprzedaży dotychczasowego, jak i przy kupnie nowego mieszkania, obsługa i wszelka pomoc były na najwyższym poziomie.

Niniejszym wystawiamy Pani Annie Pawlickiej i Freedom Biuro Nieruchomości jak najlepsze referencje. Zarówno przy sprzedaży dotychczasowego, jak i przy kupnie nowego mieszkania, obsługa i wszelka pomoc były na najwyższym poziomie. Rzetelność, gotowość do pomocy i pełen profesjonalizm są godne polecenia. Polecamy Biuro Nieruchomości Freedom jako solidnego pośrednika w kupnie/sprzedaży mieszkania. Jednocześnie dziękujemy Pani Annie Pawlickiej za wszelką okazaną pomoc, fachowość i życzliwość.

Z poważaniem, 
Anna i Bogusław Łascy

 

Napisz do mnie