Joanna Gregor

Broker ds. Nieruchomości Premium

Pasjonatka rozwoju osobistego i kontaktów międzyludzkich. Motto - „Wszystko jest możliwe” oraz „Sami kreujemy swoją przyszłość”. Doświadczony broker nieruchomości, specjalistka sprzedaży relacyjnej. Wcześniej związana z branżą finansową (ubezpieczenia i bankowość) oraz budowlaną i developerską. Zafascynowana rynkiem nieruchomości. Posiada bardzo wysokie zdolności interpersonalne, doskonałą znajomość rynku nieruchomości, realiów biznesowych oraz wiedzę w zakresie przepisów prawa. Cały czas rozwija zakres swoich kompetencji zawodowych. Jest uczestnikiem międzynarodowych programów edukacyjnych - sygnowanych m.in. przez Roberta Kiyosaki oraz T. Harv'a Eker'a.

Wyznacznikiem jej postępowania oraz narzędziem pomocnym w życiu codziennym, zarówno zawodowym jak i prywatnym jest tzw. Kodeks Honorowy - zbiór zasad etycznych i moralnych, który pomaga szczególnie w sytuacjach zawiłych, kiedy trudno jest określić jednoznacznie właściwą drogę czy rozwiązanie. W biznesie kieruje się nadrzędną zasadą „Win-win or no deal” - „Wygrany-wygrany albo nie ma biznesu”.

Prywatnie udziela się jako manager muzyczny oraz realizuje wraz z rodziną wspólną pasję podróżowania.

Referencje

Izabela Krysińska

Powala konkurencje swoim profesjonalizmem i dbałością o dobro klienta. Referencje - Izabela Krysińska.

Polecam wszystkim, którzy cenią sobie czas, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Bardzo serdecznie polecam panią Joannę jako agenta nieruchomości. Powala konkurencje swoim profesjonalizmem i dbałością o dobro klienta. Pani Joanna przekazuje rzetelnie wszystkie informacje, w sposób przystępny przekazuję wiedzę prawną. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i w przyszłości na pewno skorzystam z usług tego agenta jeżeli będzie taka potrzeba. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie czas, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Izabela Krysińska

 

Napisz do mnie