Magdalena Nowak

Broker Nieruchomości

Pewność siebie i pasja do nieruchomości, a do tego sumienność i zaangażowanie - to cechy najczęściej pojawiające się w referencjach od jej klientów. Magdalena to pośrednik od zadań specjalnych, która świetnie radzi sobie nawet w najbardziej zawiłych transakcjach.

Z wykształcenia magister finansów i bankowości, miłująca się w prawie pracy. Ukończyła kurs i zdobyła licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Ponad 7 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w administracji i kadrach firmy budowlanej, dało jej solidną i fachową wiedzę, tak potrzebną w codziennej pracy w nieruchomościach. Prywatnie miłośniczka zwierząt i amatorka gry w bilard. Zawsze uśmiechnięta i empatyczna. Ponadto otwartość i szczerość przeradzają się w długotrwałe relacje z klientami.

Referencje

Małgorzata i Marek Głaz

Możemy z całkowitym spokojem polecić Panią Magdalenę kolejnym klientom. Referencje - Małgorzata i Marek Głaz

Czuliśmy się na każdym etapie sprzedaży bezpiecznie pod opieką profesjonalistki: konkretnej, kompetentnej i uśmiechniętej.

Sprzedaż naszego mieszkania powierzyliśmy Pani Magdzie z Freedom Nieruchomości. Od pierwszego spotkania, aż do momentu przekazania kluczy nowym właścicielom byliśmy w stałym kontakcie. Dzięki radom Pani Magdy i zespołu Freedom odnowione mieszkanie nabrało nowego charakteru, który zyskał uznanie w oczach klientów. Pani Magda była przez cały czas zaangażowana: od kontaktów z klientami, pokazywania mieszkania aż po końcową umowę sprzedaży. Czuliśmy się na każdym etapie sprzedaży bezpiecznie pod opieką profesjonalistki: konkretnej, kompetentnej i uśmiechniętej. Możemy z całkowitym spokojem polecić Panią Magdalenę kolejnym klientom.

 

Małgorzata i Marek Głaz

Napisz do mnie