Magdalena Nowak

Broker Nieruchomości

Pewność siebie i pasja do nieruchomości, a do tego sumienność i zaangażowanie - to cechy najczęściej pojawiające się w referencjach od jej klientów. Magdalena to pośrednik od zadań specjalnych, która świetnie radzi sobie nawet w najbardziej zawiłych transakcjach.

Z wykształcenia magister finansów i bankowości, miłująca się w prawie pracy. Ukończyła kurs i zdobyła licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Ponad 7 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w administracji i kadrach firmy budowlanej, dało jej solidną i fachową wiedzę, tak potrzebną w codziennej pracy w nieruchomościach. Prywatnie miłośniczka zwierząt i amatorka gry w bilard. Zawsze uśmiechnięta i empatyczna. Ponadto otwartość i szczerość przeradzają się w długotrwałe relacje z klientami.

Referencje

Karolina Burdyło-Getka

Pani Magdalena jest w moich oczach osobą bardzo profesjonalną i skuteczną. Referencje - Karolina Burdyło-Getka

Byłam pod wrażeniem jej szybkości reagowania w różnych sytuacjach, a także ogormnego zorientowania - w wielu szczegółowych kwestiach.

Pani Magdalena jest w moich oczach osobą bardzo profesjonalną i skuteczną. Byłam pod wrażeniem jej szybkości reagowania w różnych sytuacjach, a także ogormnego zorientowania - w wielu szczegółowych kwestiach. Mimo odmiennych punktów widzenia, udało nam się znajdować wspólne rozwiązania, co jest dla mnie świadectwem wysokich kompetencji Pani Magdaleny w kontakcie z klientem i otwartości na jego perspektywę przy jednoczesnym rzetelnym informowaniu o swojej wiedzy i doświadczeniu. Jestem w pełni zadowolona zarówno z przebiegu, jak i efektu naszej współpracy.

 

Karolina Burdyło-Getka

 

Napisz do mnie