Alicja Cyrzan

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Absolwentka Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi, na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego, a swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na stanowisku menadżera działu sprzedaży.

Fascynuje ją architektura przestrzeni zewnętrznej, ogrodów, balkonów i tarasów. Dlatego też ukończyła kurs projektowania ogrodów. Jej zainteresowania z pracą pośrednika w obrocie nieruchomościami tworzą harmonijną całość.

Sumienna, ambitna, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Miłośniczka przyrody, podróży i gry w tenisa. Sport, któremu poświęca każdą wolną chwilę, nauczył ją wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu.

Referencje

Agnieszka Zielonka

Bardzo dziękuję Pani Alicjo za bardzo profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania. Referencje - Agnieszka Zielonka.

Doceniam nie tylko Pani profesjonalizm i wiedzę merytoryczną lecz też uważność na potrzeby oraz proponowanie pomocy w niestandardowych sytuacjach.

Bardzo dziękuję Pani Alicjo za bardzo profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania. Doceniam nie tylko Pani profesjonalizm i wiedzę merytoryczną lecz też uważność na potrzeby oraz proponowanie pomocy w niestandardowych sytuacjach. Polecam Pani usługi i rekomenduję współpracę z Panią.

Agnieszka Zielonka

 

Napisz do mnie