Beata Trzcińska

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Absolwentka kierunku Finanse międzynarodowe i bankowość na UG. Doradca finansowy, od ponad 4 lat związana z Domem Kredytowym NOTUS S.A. Biegła w aktualnych ofertach kredytowych banków oraz ich doborze do indywidualnej sytuacji klienta. Cechy, którymi wyróżnia się to komunikatywność, zdecydowanie w działaniu i dobra organizacja pracy, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością oferty kredytowej gwarantuje klientom szybkość w uzyskaniu kredytu oraz optymalny dobór warunków umowy kredytowej.
Wiedza, jakość pracy, szybkość działania i pozytywna energia przekładają się na liczne rekomendacje zadowolonych klientów. Z zainteresowania miłośniczka gry cashflow.

Referencje

Dawid Szyszko

Na wszystkie pytania Pani Beata odpowiada błyskawicznie, i zawsze stara się pomóc jeśli po drodze pojawiają się jakieś problemy. Referencje - Dawid Szyszko

ormalności zostały załatwione błyskawicznie, nie miałem wątpliwości co do tego, że wybrana przeze mnie oferta jest najlepsza dla mnie a nie dla banku.

Z Panią Beatą współpracuje się świetnie. Formalności zostały załatwione błyskawicznie, nie miałem wątpliwości co do tego, że wybrana przeze mnie oferta jest najlepsza dla mnie a nie dla banku. Na wszystkie pytania Pani Beata odpowiada błyskawicznie, i zawsze stara się pomóc jeśli po drodze pojawiają się jakieś problemy.  Obsługa po sprzedażowa również stoi na najwyższym poziomie. Pani Beacie warto zaufać.

 

Dawid  Szyszko

Napisz do mnie