Agnieszka Banak

Dyrektor Oddziału

"Największą przyjemnością w życiu jest zrobić coś, o czym inni mówią, że jest niemożliwe".
Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 22098.
Swoją karierę zawodową rozpoczęła w banku. Jednak największe doświadczenie zawodowe jak i w kontaktach międzyludzkich zdobyła ponad 10-letnią pracą w korporacji w dziale finansowym. Jest certyfikowanym Home Stagerem Ann Mourice House Doctor Polska. Przyszłość swoją wiąże z odwiecznymi pasjami jakimi są branża nieruchomości oraz nowoczesne wnętrza. Każdy zadowolony klient dodaje jej mocy do dalszego działania. Jest komunikatywna, otwarta, z poczuciem humoru, profesjonalnie podchodzi do każdego przedsięwzięcia.
Prywatnie uwielbia: tenis ziemny i taniec. Wyznaje zasadę:
"Nie żyjesz wystarczająco długo, ażeby samemu popełnić wszystkie błędy".

Referencje

Małgorzata Czekaj

Jest opiekunem transakcji od początku do samego końca. Referencje - Małgorzata Czekaj.

Jej wiedza na temat rynku nieruchomości oraz zasad home stagingu stoi na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem jest szybkie zbycie mojej nieruchomości.

Rekomenduję firmę Freedom Nieruchomości Kielce, jako partnera do współpracy, a szczególnie Agnieszkę Banak, której powierzyłam sprzedaż mojego mieszkania. Pełen profesjonalizm Agnieszki pod każdym względem. Dopilnowała najmniejszego detalu nie tylko pod względem estetycznym ale i formalnym. Jest opiekunem transakcji od początku do samego końca. Jej wiedza na temat rynku nieruchomości oraz zasad home stagingu stoi na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem jest szybkie zbycie mojej nieruchomości. Z pewnością mogę polecić Freedom i Agnieszkę, jako partnera godnego zaufania. Dziękuję Aga :)

Pozdrawiam
Małgorzata Czekaj

 

Napisz do mnie