Katarzyna Wiśniewska

Menadżer zespołu sprzedaży

Menadżer zespołu sprzedaży oraz Główny Home Stager we Freedom Nieruchomości.
Z wykształcenia mgr inż. Architekt krajobrazu. Na rynku nieruchomości działa od 2011 roku.
Prowadzi specjalistyczny zespół, zajmujący się sprzedażą gruntów zabudowanych i niezabudowanych, cechujący się dużą skutecznością sprzedaży.
Home stager - szkoleniowiec i praktyk. Ma za sobą blisko 300 sesji fotograficzno-home stagingowych. Nadzoruje i wdraża nowych home stagerów, jak również wspiera w tym zakresie placówki zewnętrzne sieci.
Ma za sobą wiele zawiłych transakcji, a relacja i porozumienie z klientem to dla niej podstawa. Do każdej transakcji podchodzi indywidualnie, dzięki czemu działa tylko na rekomendacjach.

Referencje

Barbara Chomicz

Pani Kasia przywróciła nam wiarę w pomoc biura nieruchomości przy sprzedaży mieszkania. Referencje - Barbara Chomicz.

Fachowość z jaką zostaliśmy "obsłużeni" sprawiła, że będziemy polecać freedom wszystkim tym, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość.

Pani Kasia przywróciła nam wiarę w pomoc biura nieruchomości przy sprzedaży mieszkania (do tej pory mieliśmy negatywne zdanie). Sympatyczna, uśmiechnięta, kompetentna, sumienna. Widać, że kocha to co robi - a to jest najważniejsze przy każdej pracy. Przy tej transakcji byliśmy kupującymi, ale fachowość z jaką zostaliśmy "obsłużeni" sprawiła, że będziemy polecać freedom wszystkim tym, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość. 

Barbara Chomicz

Napisz do mnie