Marcin Skrodzki

Broker Nieruchomości

Wyjątkowy specjalista ds. szybkiej sprzedaży nieruchomości. Od 2009 roku związany z olsztyńskim rynkiem nieruchomości mieszkaniowych. Od 2012 roku, rokrocznie zdobywa tytuł najlepszego sprzedawcy we freedom.

Cechuje go optymizm, poczucie humoru, pracowitość, elastyczność w działaniu oraz upór w dążeniu do celu. Dzięki temu „po prostu” sprzedaje mieszkania.

Referencje

Laura i Tomasz Reluga

Lojalność, rzetelność i ludzkie podejście do klienta. Referencje - Laura i Tomasz Reluga.

Determinacja Pana Marcina w konsekwentnym dążeniu do celu sprawiła, że spełniły się nasze marzenia!

Już po pierwszym spotkaniu z Panem Marcinem wiedzieliśmy, że możemy powierzyć mu sprzedaż naszego mieszkania. Jego spokój, uśmiech na twarzy i wiedza na temat rynku nieruchomości pozwoliła nam zaufać Mu w 100%. Rozwiał szereg naszych wątpliwości, a przede wszystkim nasze niezdecydowanie (chociaż marzyliśmy o większym mieszkaniu, sentyment do naszego pierwszego m3 był ogromny, w pewnym momencie zaczęliśmy się wahać czy dobrze robimy). Teraz juz wiemy, że to był bardzo dobry wybór, a determinacja Pana Marcina w konsekwentnym dążeniu do celu sprawiła, że spełniły się nasze marzenia!

Panie Marcinie, w nowym mieszkaniu mieszka sie bardzo dobrze !!!! Dziękujemy za lojalność, cierpliwość, rzetelność i ludzkie podejście do klienta.                                                                                               

                                                                                                                                                           Laura i Tomasz Reluga

Napisz do mnie