Marek Szczepkowski

Starszy specjalista ds. sprzedaży domów

Magister inżynier Wydziału Geodezji Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie, specjalność Doradztwo na Rynku Nieruchomości oraz Gospodarowanie Przestrzenią i Nieruchomościami.
Zdobytą wiedzę efektywnie przekłada na praktykę związaną z pracą w dziedzinie nieruchomości. Pełen ambicji i zapału realizuje postawione sobie cele. Na co dzień uśmiechnięty i pełen optymizmu chętnie pomaga innym. Swoją pracę wykonuje odpowiedzialnie i rzetelnie, aby Klienci mieli poczucie pełnego zadowolenia.

Referencje

Agata i Jerzy Szymkiewicz

Pan Marek Szczepkowski dostaje zadanie i szybko doprowadza do jego finalizacji. Referencje - Agata i Jerzy Szymkiewicz

Doradza- warto słuchać jego wskazówek i sugestii, potrafi też słuchać klienta.

Skuteczny fachowiec. Pan Marek Szczepkowski dostaje zadanie i szybko doprowadza do jego finalizacji. Doradza- warto słuchać jego wskazówek i sugestii. Potrafi też słuchać klienta. Łącząc to razem, sprawnie realizuje powierzone mu zadanie. Chcemy również wspomnieć o poczuciu pewności i bezpieczeństwa podczas całego okresu naszej współpracy. Wszystko było wyjaśnione, kontrolowane, krok po kroku. Nieoceniona pomoc. W naszym przypadku liczona podwójnie, gdyż Pan Marek zajmował się sprzedażą naszego mieszkania i za jego też pośrednictwem kupiliśmy dom. Przez tak ważne w naszym życiu chwile przeszliśmy komfortowo dzięki jego pomocy. Polecamy bez wahania.

 

Agata i Jerzy Szymkiewicz

Napisz do mnie