Paweł Sobociński

Trener sprzedaży

Doświadczony sprzedawca nieruchomości, trener oraz wdrożeniowiec. Ekspert w zakresie popisywania umów na wyłączność. Na rynku od 2012 roku, gdzie od początku związany jest z marką Freedom Nieruchomości. Przez pierwsze trzy lata pracował jako agent utrzymując się w ścisłej czołówce doradców z najlepszym wynikiem sprzedażowym oraz pobijając rekord sprzedaży uzyskanej w jednym miesiącu. Obecnie odpowiada za prowadzenie szkoleń dla doradców i menadżerów oraz proces wdrożeniowy agentów nieruchomości. Specjalizuje się w nauczaniu skutecznego systemu podpisywania umów na wyłączność. W tym zakresie prowadzi autorski cykl szkoleniowo-warsztatowy Jest też autorem wewnętrznego podręcznika Freedom Nieruchomości opisującego system sprzedaży.

Absolwent Nauk Politycznych na UWM. Ukończył Akademię Menedżera Sprzedaży - kurs oparty na modelu Sandler Management Solutions, uczestnik wielu szkoleń z zakresu komunikacji i sprzedaży, w tym Super Speaker System oraz Business Speaker Academy.

Prowadząc szkolenia szczególny nacisk kładzie na nauczenie konkretnych umiejętności. Stawia przede wszystkim na warsztaty w małych grupach oraz indywidualny mentoring. Ceni sobie wolność i niezależność w działaniu oraz jasne, określone zasady.

Referencje

Kinga Mlonka

Pełne zadowolenie ze współpracy. Referencje - Kinga Mlonka

Profesjonalizm i kompetencja Pana Pawła doprowadziły do szybkiej sprzedaży.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Pawłem i biurem Freedom Nieruchomości. Profesjonalizm i kompetencja Pana Pawła doprowadziły do szybkiej sprzedaży. Od podpisania umowy pośrednictwa do sprzedaży minął zaledwie tydzień. Polecam!

Kinga Mlonka

Napisz do mnie