Justyna Sznajder

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Studentka w Rzeszowskiej Szkole Wyższej na wydziale Prawa. Miłośniczka podejmowania nowych wyzwań, która nie boi się spróbować a nawet zaryzykować. Pełna ambicji i zapału, sukcesywnie realizuje wyznaczone przez siebie cele. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Pozytywna optymistka idąca przez życie z uśmiechem na twarzy, ceniąca sobie niezależność

Z łatwością odnajduje się w nowych sytuacjach i nawiązuje kontakty interpersonalne. Zdobyte doświadczenie w pracy w handlu pozwoliło jej na doskonalenie umiejętności sprzedażowych. Stawia na rozwój osobisty oraz zawodowy. Z zamiłowania artystka, skrupulatnie szukająca innowacyjnych rozwiązań dla aranżacji wnętrz.

W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę z zakresu prawa, psychologii i architektury. Ilość posiadanych przez nią książek bliska jest Bibliotece Aleksandryjskiej. Zdobytą wiedzę efektywnie przekłada na praktykę. W swoich działaniach kieruje się zasadami opisanymi przez Napoleona Hilla, oraz hasłem:
"Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać."

Referencje

Dawid Ciszkowicz

Serdecznie Pani dziękuję za współpracę. Referencje - Dawid Ciszkowicz.

Rzetelność i dokładność, wysoka dbałość o moje interesy przy zawieraniu umowy, dały mi pewność, że reprezentuje mnie osoba o wysokim profesjonalizmie.

Rzetelność i dokładność, wysoka dbałość o moje interesy przy zawieraniu umowy, dały mi pewność, że reprezentuje mnie osoba o wysokim profesjonalizmie. Zabezpieczenie interesu obu stron, miła atmosfera, jaka panowała przez cały okres transakcji, to kolejne atuty. Serdecznie Pani dziękuję za współpracę, w przyszłości nie będę miał wątpliwości, do kogo się zwrócić w pierwszej kolejności.

Dawid Ciszkowicz

 

Napisz do mnie