Mateusz Chmiel

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Niepoprawny optymista, który z determinacją i zaangażowaniem dąży do wyznaczonego celu. Pozytywnie nastawiony do świata wielbiciel trudnych wyzwań. W kontaktach z ludźmi ceni sobie szczerość i zaufanie.

Z wykształcenia magister geografii, zafascynowany światem przyrody, którą z pasją fotografuje. Miłośnik gór, w których spędza każdą wolną chwilę. Prowadzi aktywne życie - biega i gra w siatkówkę, której jest zagorzałym fanem. W życiu kieruje się mottem: "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia".

Referencje

Mariusz Barnaś

Chciałem wyrazić pełne uznanie i wdzięczność za profesjonalną obsługę naszej transakcji kupna nieruchomości. Referencje - Mariusz Barnaś.

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i na pewno zarówno Pana Mateusza jak i firmę freedom nieruchomości będę z czystym sumieniem i z satysfakcją polecał moim bliskim

Od miesiąca kwietnia 2017 do lipca 2017 trwał proces kupowania mieszkania przy ul. Bieckiej 3 w Rzeszowie. Od początku kontakt z nami utrzymywał i całą obsługę pośrednictwa prowadził Pan Mateusz Chmiel specjalista ds. sprzedaży nieruchomości z firmy freedom nieruchomości z Rzeszowa. Chciałem wyrazić pełne uznanie i wdzięczność za profesjonalną obsługę naszej transakcji kupna nieruchomości. Przez cały czas trwania procedury kupna Pan Mateusz był zorientowany we wszystkich najmniejszych szczegółach, nigdy nie było problemu z kontaktem zarówno telefonicznym jak i mailowym. Od samego początku naszej współpracy miało się przekonanie, że ma się do czynienia z solidną i godną zaufania osobą, co również przełożyło się na postrzeganie firmy, którą reprezentował Pan Mateusz Chmiel. Takie transakcje dla zwykłego człowieka są bardzo rzadkie w życiu, dlatego poczucie bezpieczeństwa od początku całej procedury tj. do przejęcia kluczy jest bardzo ważne i wprowadza ogromny spokój wewnętrzny. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i na pewno zarówno Pana Mateusza jak i firmę freedom nieruchomości będę z czystym sumieniem i z satysfakcją polecał moim bliskim.

Z wyrazami szacunku
Mariusz Barnaś

 

Napisz do mnie