Witold Bochenek

Dyrektor Oddziału

Pośrednik, sprzedawca i doradca klienta z 5 letnim doświadczeniem. Osiągając najlepsze wyniki w sprzedaży w jednym z tarnowskich biur nieruchomości nabył dużą wiedzę, którą dalej wykorzystał zakładając własne biuro. Doskonale zna realia branży, oczekiwania i problemy klientów. Podchodzi do życia i pracy z dużym entuzjazmem i pasją, zawsze stawiając poprzeczkę wysoko. Wymaga najpierw od siebie, szczerze i ochoczo pomaga każdemu komu pomóc może. Freedom to dla niego nowa odsłona pośrednictwa, w której realizuje się jako menadżer, kierując zespołem spełniającym marzenia klientów.

Z zawodu muzyk, prywatnie kochający mąż i ojciec, lubi wycieczki piesze i górskie. Nigdy nie skakał na Bungee, nie cierpi chałwy, a w zamian poszukuje nowych wyzwań, ciekawych ludzi i czerpie z doświadczeń innych. W duchu tętnią w nim słowa André Malraux - „Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki”.

Referencje

Joanna Teresa Zając

Korzystałam jakiś czas temu z pomocy, porad i ogromnego zaangażowania biura Nieruchomości Freedom w Tarnowie. Referencje - Joanna Teresa Zając.

Dla mnie jest na pierwszym miejscu w zakresie sposobów i kompetencji handlu nieruchomościami na tarnowskim rynku.

Korzystałam jakiś czas temu z pomocy, porad i ogromnego zaangażowania Biura Nieruchomości Freedom w Tarnowie. Miało to miejsce podczas sprzedaży mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Pan Witold Bochenek, który jest szefem powyższego biura bez wątpienia starał sie bardzo, działał na moją rzecz konkretnie i skutecznie. Oczywiście chcę dodać że sprawa nie była tak prosta, gdyż moje mieszkanie wymagało remontu oraz mieściło sie na jedenastej kondygnacji (X piętrze). Z doświadczenia mogę powiedzieć, że takie mieszkania nie cieszą się zbytnim popytem na rynku nieruchomości, choć mają wiele innych walorów. Dlatego chce wszystkich zachęcić. W sprawach sprzedaży - kupna nieruchomości śmiało mogę polecić to biuro. Dla mnie jest na pierwszym miejscu w zakresie sposobów i kompetencji handlu nieruchomościami na tarnowskim rynku.

Joanna Teresa Zając

 

Napisz do mnie