22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Ciesząca się dużym zainteresowanie inwestycja to osiedle trzypiętrowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi oraz halami garażowymi położonymi pod budynkami. W budynkach znajdują się windy, a także dla zwiększenia bezpieczeństwa instalacja monitoringowa z kamerami. Do każdego mieszkania (w cenie) przynależy komórka lokatorska. Inwestorem jest sprawdzona na rynku lokalnym firma Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Zdzisław Wierzbowski. Ma ona na swoim koncie wiele inwestycji dotyczących budynków wielorodzinnych, między innymi bloki w Iławie przy ul. Gdańskiej 10C, w Lubawie przy ul. Siostry Antoniny Schneider 3 oraz Nowym Mieście Lubawskim przy ul. Korczaka 2A.

zobacz szczegóły »
RYSY PARK

RYSY PARK

Oddane do użytku i w części już zamieszkane niewielkie osiedle w najwyższym punkcie Wzniesień Łódzkich z widokiem na tereny zielone. Na inwestycję składają się trzy budynki, centralnie położony budynek wielorodzinny i dwa oskrzydlające go zespoły segmentów. Znajdą w nich Państwo do wyboru mieszkania 2, 3 lub 4 pokojowe o metrażach od 44,48 mkw. po 110 mkw. do indywidualnej aranżacji architektonicznej. Świeże powietrze, cisza i spokój w odległości zaledwie 5 km od centrum miasta, w połączeniu z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej, stanowi o unikalnej wartości oferowanej inwestycji. Ponadto samo osiedle jest ogrodzone, monitorowane i znajduje się na nim duży, nowoczesny zabaw dla dzieci.

zobacz szczegóły »
działka inwestycyjna

działka inwestycyjna

działka inwestycyjna wielkości 2665 m2 z warunkami zabudowy na pawilon handlowy , nadaje suię również na stację benzynową

zobacz szczegóły »
Konarskiego 10

Konarskiego 10

Konarskiego 10 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w Gliwicach, w sąsiedztwie Politechniki Śląskiej, w niewielkiej odległości od centrum miasta i Rynku. Inwestycja obejmuje 65 mieszkań o metrażach od 44m2 do 70m2 oraz mały pasaż handlowy z 2 lokalami usługowymi. Lokale powstają w budynku o czterech kondygnacjach wraz z garażem podziemnym i miejscami postojowymi. Idealne położenie sprawia, że ta oferta stanowi ciekawą alternatywę zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia jak i sposób na atrakcyjną inwestycję, gwarantującą wysoką stopę zwrotu z wynajmu.

zobacz szczegóły »

Świetna lokalizacja, ciekawa, architektura, przemyślane rozwiązania pomieszczeń, bardzo dobra funkcjonalność to główne zalety tej inwestycji. Budynek obejmuje 93 mieszkania w metrażach od 30 do 82 m² z możliwością podziału i łączenia, oraz lokale o przeznaczeniu handlowo–usługowym na poziomie parteru. Budynek w kształcie litery C z wewnętrznym zielonym skwerem dodatkowo podnosi prestiż tej inwestycji. Ogrodzenie zewnętrzne zapewni poczucie bezpieczeństwa. Inwestor to sprawdzona na rynku kieleckim firma z bogatym dorobkiem budowlanym, gwarantującym solidność i wysoką jakość realizowanego projektu.

zobacz szczegóły »
Nowe osiedle w Mikołowie

Nowe osiedle w Mikołowie

Lokalizacja naszego osiedla, z racji bezpośredniego sąsiedztwa kompleksów leśnych to połączenie podmiejskiego klimatu i atmosfery z bliskim dostępem do Mikołowa i stolicy górnośląskiej aglomeracji - Katowic. Dogodny układ komunikacyjny zapewnia dojazd do całego Górnego Śląska.

zobacz szczegóły »
DOM PRZY WINNEJ

DOM PRZY WINNEJ

Świetna lokalizacja, ciekawa, niespotykana w Elblągu architektura, przemyślane rozwiązania pomieszczeń, bardzo dobra funkcjonalność to główne zalety tej inwestycji. Ponadto duże balkony, windy, miejsca garażowe w hali podziemnej podnoszą jej atrakcyjność. Obiekt położony w odległości 100 metrów od głównej arterii komunikacyjnej miasta - ulicy 12-go lutego i Alei Armii Krajowej, 200 metrów od Parku Planty, kilkaset metrów od Starego Miasta oraz Urzędu Miejskiego. W pobliżu nieruchomości znajdują się sklepy i obiekty handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, wiele szkół i budynków użyteczności publicznej. Lokalizacja Domu przy Winnej pozwala na mieszkanie i prowadzenie działalności gospodarczej w samym sercu miasta.

zobacz szczegóły »

Do wynajęcia 1003 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz 155 mkw. powierzchni biurowej w budynku należącym do spółki KASTOR S.A. przy ul. Przemysłowej 12 w Łasku. Możliwość zmian aranżacyjnych i dostosowanie pomieszczeń pod wymagania Najemcy. Budynek z recepcją, ochroną i alarmem. Pomieszczenia w różnym standardzie w zależności od funkcji. Z osobnymi wejściami, niezależnymi od części budynku zajmowanej przez Spółkę KASTOR.

zobacz szczegóły »
apartamenty na Górnej

apartamenty na Górnej

Kameralna inwestycja przy spokojnej ulicy, blisko centrum. Dla osób, które lubią mieć wszędzie blisko. Świetna jako inwestycja pod wynajem. Nowy budynek 4-piętrowy. Ceny mieszkań już od 116700 zł. Możliwość skorzystania z MDM

zobacz szczegóły »
Przyjazny Dom

Przyjazny Dom

Kameralna inwestycja zlokalizowana blisko Manufaktury. Budynek został w całości zrewitalizowany przy użyciu wysokiej jakości materiałów. W całej inwestycji znajduję się 6 mieszkań i lokal użytkowy co sprzyja przyjaznej atmosferze. Budynek jest ogrodzony i monitorowany.

zobacz szczegóły »
Osiedle Radosne

Osiedle Radosne

Osiedle Radosne to nowoczesne mieszkania w Gliwicach. Inwestycja obejmuje 12 budynków o pięciu kondygnacjach i garażem podziemnym każdy. Łącznie kompleks osiedla stanowić będzie 12 lokali użytkowych i 318 mieszkalnych. Ciekawa architektura i świetne położenie w zachodniej, zielonej części miasta przy ul. Żabińskiego stwarza komfort dla klientów poszukujących kameralnego miejsca do życia a jednocześnie bliskości centrum. Obecnie trwa sprzedaż mieszkań w budynku D1 o powierzchni od 60 do 76m2. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.12.2016.

zobacz szczegóły »
Osiedle Muminków

Osiedle Muminków

„Osiedle Muminków” przy ul. Nowogródzkiej to niespotykana dotychczas w Elblągu inwestycja deweloperska budowy zespołu 25 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w doskonałej lokalizacji. Przemyślana funkcja i powierzchnia domów, która wynosi 137,07 m2 oraz powierzchnia działek od 302 m2 dla zabudowy szeregowej aż do 535 m2 dla zabudowy bliźniaczej.- to odpowiedź Dewelopera na oczekiwania klientów, podparta wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

zobacz szczegóły »
CUBE APARTAMENTS

CUBE APARTAMENTS

CUBE APARTAMENTS - niestandardowe układy mieszkań, kameralny budynek oraz najwyższy standard - to wszystko znajdziemy w nowo powstajacym budynku w Katowicach, dzielnica Piotrowice, przy ul. Zbożowej 20H. 12 propozycji rozkładów mieszkań w nowoczesnym 3-piętrowym budynku z lokalami usługowo-handlowymi na parterze i garażem podziemnym. Idealne położenie powoduje, że mieszkania skierowane są do szerokiej grupy Klientów poszukujących cichego miejsca do życia z dogodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta. START INWESTYCJI: II kwartał 2016r ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI: 2016/2017r

zobacz szczegóły »
Willa przy Parku

Willa przy Parku

Willa Przy Parku powstaje w bardzo prestiżowym miejscu Warszawy, przy cichej bocznej uliczce Przy Parku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, od którego budynek jest oddzielony tylko ulicą i szpalerem wspaniałych kasztanowców. Budynek znajduje się jednocześnie kilkaset metrów od Alej Jerozolimskich, skąd jest już bezkolizyjny dojazd trasami ekspresowymi do autostrady A2 i obwodnicy Warszawy, a więc na Kraków, Katowice i Piaseczno. Również blisko, zaledwie kilkaset metrów jest do centrów handlowych Reduta iBlue City i tylko 4 km od Dworca Centralnego PKP i 6 km od lotniska im F. Chopina.

zobacz szczegóły »
Osada Lubiana

Osada Lubiana

Znajdź swoje miejsce na ziemi, z szybkim dojazdem do Torunia i Bydgoszczy. Osada Lubiana znajduje się w miejscowości Łubianka, na północ od Torunia. To przede wszystkim nowoczesne i ekonomiczne w utrzymaniu budownictwo, z ponadczasowym i niezwykle funkcjonalnym projektem domu Aquarius 7, który idealnie wpasowuje się w otaczającą okolicę. Projekt osiedla zakłada kompleks 70 domów parterowych na działkach o powierzchni od 1115 do 1945 m2.

zobacz szczegóły »
MIESZKANIA NAD MORZEM - BURSZTYNOWE OSIEDLE

MIESZKANIA NAD MORZEM - BURSZTYNOWE OSIEDLE

Jantar to spokojna miejscowość leżąca na Mierzei Wiślanej. W sezonie letnim jest popularnym miejscem wypoczynku turystów i wczasowiczów. Najważniejsze atrybuty tego miejsca to piękna i czysta szeroka plaża nad Bałtykiem oraz rodzinny charakter infrastruktury turystycznej w tej miejscowości. Jantar to świetne miejsce wypadowe do letnich wycieczek urozmaicających codzienne plażowanie - bliska odległość do Trójmiasta, Malborka i Fromborka oraz Elbląga.

zobacz szczegóły »
ELBLĄG - SŁONECZNE BIELANY

ELBLĄG - SŁONECZNE BIELANY

SŁONECZNE BIELANY to obecnie najciekawsza inwestycja w całej historii deweloperskiej Elbląga. Zespół niewysokich, bo zaledwie dwupiętrowych budynków z przemyślaną i ciekawą architekturą z charakterystyczną cechą - pięknymi ponad 90 metrowymi tarasami oraz dużymi i obszernymi balkonami. Inwestycja jest wkomponowana w ścianę zieleni, Słoneczne Bielany od wschodu graniczą z Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej. Na osiedlu pojawi się teren sportowo-rekreacyjny a także obiekty małej architektury.

zobacz szczegóły »
WARSZAWA - Arkuszowa 123

WARSZAWA - Arkuszowa 123

Z dala od zgiełku miasta i trosk codziennej gonitwy a jednak tylko 3 minuty drogi do Metra Młociny. Twój własny dom pomiędzy spokojem zieleni a tętniącym sercem miasta. Przytulny zimą, rozleniwiony latem. Na osiedlu znajduje się 18 domków jednorodzinnych. Z jednej strony otoczone lasem z drugiej własnym ogródkiem, co wpływa na ciszę i spokój.

zobacz szczegóły »

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem