22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

RYSY PARK

RYSY PARK

Oddane do użytku i w części już zamieszkane niewielkie osiedle w najwyższym punkcie Wzniesień Łódzkich z widokiem na tereny zielone. Na inwestycję składają się trzy budynki, centralnie położony budynek wielorodzinny i dwa oskrzydlające go zespoły segmentów. Znajdą w nich Państwo do wyboru mieszkania 2, 3 lub 4 pokojowe o metrażach od 44,48 mkw. po 110 mkw. do indywidualnej aranżacji architektonicznej. Świeże powietrze, cisza i spokój w odległości zaledwie 5 km od centrum miasta, w połączeniu z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej, stanowi o unikalnej wartości oferowanej inwestycji. Ponadto samo osiedle jest ogrodzone, monitorowane i znajduje się na nim duży, nowoczesny zabaw dla dzieci.

zobacz szczegóły »
działka inwestycyjna

działka inwestycyjna

działka inwestycyjna wielkości 2665 m2 z warunkami zabudowy na pawilon handlowy , nadaje suię również na stację benzynową

zobacz szczegóły »
Konarskiego 10

Konarskiego 10

Konarskiego 10 to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy położony w Gliwicach, w sąsiedztwie Politechniki Śląskiej, w niewielkiej odległości od centrum miasta i Rynku. Inwestycja obejmuje 65 mieszkań o metrażach od 44m2 do 70m2 oraz mały pasaż handlowy z 2 lokalami usługowymi. Lokale powstają w budynku o czterech kondygnacjach wraz z garażem podziemnym i miejscami postojowymi. Idealne położenie sprawia, że ta oferta stanowi ciekawą alternatywę zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia jak i sposób na atrakcyjną inwestycję, gwarantującą wysoką stopę zwrotu z wynajmu.

zobacz szczegóły »

Świetna lokalizacja, ciekawa, architektura, przemyślane rozwiązania pomieszczeń, bardzo dobra funkcjonalność to główne zalety tej inwestycji. Budynek obejmuje 93 mieszkania w metrażach od 30 do 82 m² z możliwością podziału i łączenia, oraz lokale o przeznaczeniu handlowo–usługowym na poziomie parteru. Budynek w kształcie litery C z wewnętrznym zielonym skwerem dodatkowo podnosi prestiż tej inwestycji. Ogrodzenie zewnętrzne zapewni poczucie bezpieczeństwa. Inwestor to sprawdzona na rynku kieleckim firma z bogatym dorobkiem budowlanym, gwarantującym solidność i wysoką jakość realizowanego projektu.

zobacz szczegóły »
Nowe osiedle w Mikołowie

Nowe osiedle w Mikołowie

Lokalizacja naszego osiedla, z racji bezpośredniego sąsiedztwa kompleksów leśnych to połączenie podmiejskiego klimatu i atmosfery z bliskim dostępem do Mikołowa i stolicy górnośląskiej aglomeracji - Katowic. Dogodny układ komunikacyjny zapewnia dojazd do całego Górnego Śląska.

zobacz szczegóły »
DOM PRZY WINNEJ

DOM PRZY WINNEJ

Świetna lokalizacja, ciekawa, niespotykana w Elblągu architektura, przemyślane rozwiązania pomieszczeń, bardzo dobra funkcjonalność to główne zalety tej inwestycji. Ponadto duże balkony, windy, miejsca garażowe w hali podziemnej podnoszą jej atrakcyjność. Obiekt położony w odległości 100 metrów od głównej arterii komunikacyjnej miasta - ulicy 12-go lutego i Alei Armii Krajowej, 200 metrów od Parku Planty, kilkaset metrów od Starego Miasta oraz Urzędu Miejskiego. W pobliżu nieruchomości znajdują się sklepy i obiekty handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, wiele szkół i budynków użyteczności publicznej. Lokalizacja Domu przy Winnej pozwala na mieszkanie i prowadzenie działalności gospodarczej w samym sercu miasta.

zobacz szczegóły »

Do wynajęcia 1003 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz 155 mkw. powierzchni biurowej w budynku należącym do spółki KASTOR S.A. przy ul. Przemysłowej 12 w Łasku. Możliwość zmian aranżacyjnych i dostosowanie pomieszczeń pod wymagania Najemcy. Budynek z recepcją, ochroną i alarmem. Pomieszczenia w różnym standardzie w zależności od funkcji. Z osobnymi wejściami, niezależnymi od części budynku zajmowanej przez Spółkę KASTOR.

zobacz szczegóły »
apartamenty na Górnej

apartamenty na Górnej

Kameralna inwestycja przy spokojnej ulicy, blisko centrum. Dla osób, które lubią mieć wszędzie blisko. Świetna jako inwestycja pod wynajem. Nowy budynek 4-piętrowy. Ceny mieszkań już od 116700 zł. Możliwość skorzystania z MDM

zobacz szczegóły »
Przyjazny Dom

Przyjazny Dom

Kameralna inwestycja zlokalizowana blisko Manufaktury. Budynek został w całości zrewitalizowany przy użyciu wysokiej jakości materiałów. W całej inwestycji znajduję się 6 mieszkań i lokal użytkowy co sprzyja przyjaznej atmosferze. Budynek jest ogrodzony i monitorowany.

zobacz szczegóły »
Osiedle Radosne

Osiedle Radosne

Osiedle Radosne to nowoczesne mieszkania w Gliwicach. Inwestycja obejmuje 12 budynków o pięciu kondygnacjach i garażem podziemnym każdy. Łącznie kompleks osiedla stanowić będzie 12 lokali użytkowych i 318 mieszkalnych. Ciekawa architektura i świetne położenie w zachodniej, zielonej części miasta przy ul. Żabińskiego stwarza komfort dla klientów poszukujących kameralnego miejsca do życia a jednocześnie bliskości centrum. Obecnie trwa sprzedaż mieszkań w budynku D1 o powierzchni od 60 do 76m2. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.12.2016.

zobacz szczegóły »
Osiedle Muminków

Osiedle Muminków

„Osiedle Muminków” przy ul. Nowogródzkiej to niespotykana dotychczas w Elblągu inwestycja deweloperska budowy zespołu 25 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w doskonałej lokalizacji. Przemyślana funkcja i powierzchnia domów, która wynosi 137,07 m2 oraz powierzchnia działek od 302 m2 dla zabudowy szeregowej aż do 535 m2 dla zabudowy bliźniaczej.- to odpowiedź Dewelopera na oczekiwania klientów, podparta wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

zobacz szczegóły »

„Aleja Lipowa” to kameralna inwestycja, którą cechuje niebanalna architektura i wysoka jakość użytych do budowy materiałów. Budynek zlokalizowany jest w centrum Łodzi, a jednocześnie w miejscu, gdzie odgłosy miasta nie zakłócą Państwu popołudniowego odpoczynku. Położenie nieruchomości w niedalekiej odległości od ulic Pabianickiej i alei Politechniki ułatwia komunikację ze wszystkimi rejonami Łodzi. W okolicy znajduje się wiele parków oraz miejsc kulturalno-rozrywkowych. W bliskiej odległości znajdują się również Szpital im. Mikołaja Kopernika oraz Politechnika Łódzka.

zobacz szczegóły »
CUBE APARTAMENTS

CUBE APARTAMENTS

CUBE APARTAMENTS - niestandardowe układy mieszkań, kameralny budynek oraz najwyższy standard - to wszystko znajdziemy w nowo powstajacym budynku w Katowicach, dzielnica Piotrowice, przy ul. Zbożowej 20H. 12 propozycji rozkładów mieszkań w nowoczesnym 3-piętrowym budynku z lokalami usługowo-handlowymi na parterze i garażem podziemnym. Idealne położenie powoduje, że mieszkania skierowane są do szerokiej grupy Klientów poszukujących cichego miejsca do życia z dogodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta. START INWESTYCJI: II kwartał 2016r ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI: 2016/2017r

zobacz szczegóły »
Osiedle Przylesie

Osiedle Przylesie

Ciesząca się dużym powodzeniem inwestycja przy ul. Borowej to osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami użytkowymi oraz budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W skład zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami użytkowymi i garażami wchodzi budowa 8 budynków wielorodzinnych z lokalami użytkowymi w parterze w budynku nr B1a i B1b. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się: - dogodną komunikacją, pełną infrastrukturą, dostępnością usług, zapleczem handlowym, bliskością szkół i przedszkoli. - dobrą komunikację z resztą miasta dzięki liniom autobusowym - bliskością terenów sportowo-rekreacyjnych, ścieżek rowerowych, Lasu Miejskiego. "Osiedle Przylesie" to proste a zarazem klasyczne i stylowe budynki. Obecnie na sprzedaż jest jeszcze około 20 mieszkań w budynku nr 8 o powierzchniach od 38,37 m2 do 60,00 m2.

zobacz szczegóły »
Willa przy Parku

Willa przy Parku

Willa Przy Parku powstaje w bardzo prestiżowym miejscu Warszawy, przy cichej bocznej uliczce Przy Parku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, od którego budynek jest oddzielony tylko ulicą i szpalerem wspaniałych kasztanowców. Budynek znajduje się jednocześnie kilkaset metrów od Alej Jerozolimskich, skąd jest już bezkolizyjny dojazd trasami ekspresowymi do autostrady A2 i obwodnicy Warszawy, a więc na Kraków, Katowice i Piaseczno. Również blisko, zaledwie kilkaset metrów jest do centrów handlowych Reduta iBlue City i tylko 4 km od Dworca Centralnego PKP i 6 km od lotniska im F. Chopina.

zobacz szczegóły »
Osada Lubiana

Osada Lubiana

Znajdź swoje miejsce na ziemi, z szybkim dojazdem do Torunia i Bydgoszczy. Osada Lubiana znajduje się w miejscowości Łubianka, na północ od Torunia. To przede wszystkim nowoczesne i ekonomiczne w utrzymaniu budownictwo, z ponadczasowym i niezwykle funkcjonalnym projektem domu Aquarius 7, który idealnie wpasowuje się w otaczającą okolicę. Projekt osiedla zakłada kompleks 70 domów parterowych na działkach o powierzchni od 1115 do 1945 m2.

zobacz szczegóły »
MIESZKANIA NAD MORZEM - BURSZTYNOWE OSIEDLE

MIESZKANIA NAD MORZEM - BURSZTYNOWE OSIEDLE

Jantar to spokojna miejscowość leżąca na Mierzei Wiślanej. W sezonie letnim jest popularnym miejscem wypoczynku turystów i wczasowiczów. Najważniejsze atrybuty tego miejsca to piękna i czysta szeroka plaża nad Bałtykiem oraz rodzinny charakter infrastruktury turystycznej w tej miejscowości. Jantar to świetne miejsce wypadowe do letnich wycieczek urozmaicających codzienne plażowanie - bliska odległość do Trójmiasta, Malborka i Fromborka oraz Elbląga.

zobacz szczegóły »
ELBLĄG - SŁONECZNE BIELANY

ELBLĄG - SŁONECZNE BIELANY

SŁONECZNE BIELANY to obecnie najciekawsza inwestycja w całej historii deweloperskiej Elbląga. Zespół niewysokich, bo zaledwie dwupiętrowych budynków z przemyślaną i ciekawą architekturą z charakterystyczną cechą - pięknymi ponad 90 metrowymi tarasami oraz dużymi i obszernymi balkonami. Inwestycja jest wkomponowana w ścianę zieleni, Słoneczne Bielany od wschodu graniczą z Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej. Na osiedlu pojawi się teren sportowo-rekreacyjny a także obiekty małej architektury.

zobacz szczegóły »
WARSZAWA - Arkuszowa 123

WARSZAWA - Arkuszowa 123

Z dala od zgiełku miasta i trosk codziennej gonitwy a jednak tylko 3 minuty drogi do Metra Młociny. Twój własny dom pomiędzy spokojem zieleni a tętniącym sercem miasta. Przytulny zimą, rozleniwiony latem. Na osiedlu znajduje się 18 domków jednorodzinnych. Z jednej strony otoczone lasem z drugiej własnym ogródkiem, co wpływa na ciszę i spokój.

zobacz szczegóły »

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem