Jesteśmy siecią biur nieruchomości w Polsce z ponad 120 oddziałami w kraju i 90% bazą ofert na wyłączność.

Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości.

Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (ponad 40% naszych ofert pochodzi z rekomendacji, co pozwala zwiększyć komfort pracy).

Tworzymy silną markę, ponieważ wiemy, że praca, która wypełnia połowę naszego życia musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia.

Szukamy osoby, która potrafi zachować odpowiedni balans.

Wybierz Freedom w nieruchomościach!

Twoje zadania

  • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje
  • Rozwój i realizacja własnych pasji

Czego oczekujemy

  • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju
  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu!
  • Umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków
  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
  • Determinacji w realizacji celów i pracowitości
  • Kreowania rozwiązań i proaktywnej postawy
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy

  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność (stanowią one 90% naszej bazy!)
  • Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów
  • Bogatą bazę klientów kupujących
  • Dostęp do nieruchomości segmentu rynku pierwotnego
  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)
  • Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, infrastruktura G Suite)
  • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe
  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii
  • Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe
  • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia

Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Wyślij CV

Każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku

    Proszę o zaznaczenie zgody.