Specjalista ds. nieruchomości

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których ważne są finansowe rezultaty, dążenie do celu oraz poczucie sensu i komfortu pracy. Świadczy o tym nasza historia, w której z jednoosobowego biura rozwinęliśmy się w ogólnopolską sieć, liczącą 37 oddziałów. Było to możliwe tylko dzięki świetnej usłudze, determinacji i pasji. Wiemy, że praca wypełniająca połowę naszego życia, musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia. Dlatego szukamy ludzi, którzy potrafią zachować odpowiedni balans. Cenimy różnorodność i unikalną wartość. Rozwiniemy się wzajemnie?

Twoje zadania

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,
  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji.

Czego oczekujemy

  • zaangażowania w pracę i tworzenia zespołu,
  • doświadczenia w sprzedaży lub gotowości do budowania kariery o nią opartej,
  • samodzielnego podejmowania decyzji,
  • wyjątkowej komunikatywności,
  • aktywnego podejścia do rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • sprzedaż usług najwyższej jakości,
  • pracę na umowach na wyłączność,
  • pełne wdrożenie do pracy,
  • pakiet szkoleń doskonalących umiejętności sprzedażowe i miękkie,
  • pracę na renomowanych i nowatorskich narzędziach,
  • atrakcyjny i przede wszystkim transparentny system wynagrodzeń,
  • wsparcie doświadczonych menedżerów.

Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).?

Wyślij CV