22 266 81 43

Masz pytania? Zadzwoń!

Paweł Górski

Paweł Górski

Dyrektor Oddziału - Gdańsk

Handlowiec, menadżer, prawnik, pośrednik w obrocie nieruchomościami, związany z branża nieruchomości od 2010 roku. Pasjonat tworzenia strategii biznesowych oraz profesjonalnego marketingu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowej korporacji Wolters Kluwer mając okazję poznać najlepsze praktyki z zakresie zarządzania oraz sprzedaży. Od pierwszych chwil założenia freedom nieruchomości zajmuje się koordynacją procesów biznesowych, planowaniem strategii i rozwoju oraz tworzeniem modelu sprzedaży.

Paweł to człowiek czynu zawsze gotowy do działania. Pozytywnie nastawiony do ludzi o ściśle określonych priorytetach. Wierzy, że każdy może być kim chce, wystarczy chcieć i dążyć do tego. Branża nieruchomości jest jego pasją, którą chce rozwijać, a nie ma nic bardziej motywującego niż realizacja swoich marzeń. Od pracy odpoczywa chodząc po górach oraz uprawiając różne sporty. W wolnych chwilach prowadzi bloga na temat biznesu i nieruchomości: www.pawelgorski.biz

Robert Bondar

Robert Bondar

Dyrektor Oddziału - Olsztyn

Doświadczony Manager, coach, świetny handlowiec uhonorowany przez firmę PZU wieloma nagrodami i tytułami, prawnik, który zawsze realizuje wyznaczone sobie cele. Zarządzanie ma we krwi. Doświadczenie jako menadżer zdobył w firmie G's Barway Services należącej do międzynarodowego holdingu G's Group. We freedom zajmuje się wszystkim, co jest związane ze sprzedażą oraz rozwojem. Jego misją życiową jest ciągłe doskonalenie siebie i innych.

Jego pasją jest wiedza z zakresu psychologii sprzedaży, motywacji, zarządzania ludźmi oraz nieruchomości. Ceni sobie uczciwość, odwagę i determinację. W swoim działaniu kieruje się słowami Napoleona Hilla „Cokolwiek ludzki umysł sobie wyobrazi i w cokolwiek uwierzy, może zostać osiągnięte”.

Marta Szczepkowska-Sadoch

Marta Szczepkowska-Sadoch

Dyrektor ds. Prawnych i Administracji

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 7846, którą zdobyła w 2008 roku, z wykształcenia geodeta, od 2004 roku związana z lokalnym rynkiem nieruchomości. W branży nieruchomości od zawsze. Zaczynała jako agent nieruchomości, następnie specjalista ds. sprzedaży, broker nieruchomości, kierownik biura, obecnie odpowiada za całość procesów prawnych i transakcyjnych spóki.

Specjalizuje się w profesjonalnym zabezpieczeniu finalizacji transakcji na rynku nieruchomości od strony prawnej oraz koordynowaniem działań rozwojowych sieci. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, skrupulatna i niezwykle komunikatywna.

Agnieszka Grotkowska

Agnieszka Grotkowska

Dyrektor Zarządzająca

Ekspert rynku nieruchomości. Doświadczona menadżer sprzedaży i komunikacji marketingowej. Od ponad 14 lat związana z rynkiem nieruchomości. Przez wiele lat związana z serwisem domiporta.pl najpierw na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży, potem jako Doradca ds. Kluczowych klientów. Od 2007 roku rozwijała dział handlowy serwisu domiporta.pl najpierw jako Kierownik Sprzedaży, potem jako Zastępca Dyrektora Sprzedaży. W 2012 roku objęła stanowisko Dyrektora ds. Projektów Specjalnych i odpowiadała za kwestie związane z PR, komunikacją, social media oraz realizacją projektów z największymi partnerami branżowymi.

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym może działać znacznie lepiej.Rozumiem