Biura Freedom Nieruchomości

Wybierz lokalne biuro Freedom Nieruchomości na mapie albo z listy:

Nie ma biura nieruchomości w danym mieście a jesteś zainteresowany uruchomieniem biznesu w nieruchomościach? Sprawdź w jaki sposób uruchomić własną placówkę.

Tak sprzedamy Twoją nieruchomość!

Jeżeli kiedykolwiek kupowałeś, sprzedawałeś lub wynajmowałeś nieruchomość, z pewnością spotkałeś się z pojęciem agencji nieruchomości lub biura nieruchomości. Czym jest agencja Freedom Nieruchomości i czy warto korzystać z naszych usług? Mamy nadzieję, że po lekturze tego przewodnika odpowiedź będzie tylko jedna: zdecydowanie warto!

Czym jest agencja Freedom Nieruchomości?

Freedom Nieruchomości to sieć sprzedaży nieruchomości, działająca na terenie całego kraju. Agencja kojarzy ze sobą osoby sprzedające lub kupujące nieruchomości. Zatrudnieni w naszym biurze agenci pracują na rynku, skutecznie sprzedając nieruchomości i dając pewność wyboru dobrego pośrednika.

W przypadku sprzedaży nieruchomości, prowadzimy działania głównie poprzez marketing w internecie, tj. naszą stronę www oraz portale ogłoszeniowe, na których promujemy nieruchomości, umożliwiając dostęp do nich osobom potencjalnie zainteresowanym zakupem. Przeczytaj więcej o Freedom Nieruchomości.

Czy warto skorzystać z usług pośrednika nieruchomości?

Nawiązując współpracę z agencją Freedom Nieruchomości, zatrudniającą wykwalifikowanych i skutecznych pośredników, oszczędzisz swój czas i pieniądze. Ponadto nasi agenci nieruchomości pomogą Ci sprzedać lub kupić nieruchomość w oparciu o Twoje potrzeby. Ich zadaniem będzie także sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, którą będą się zajmowali. W przypadku, gdy kupujesz nieruchomość, w momencie osiągnięcia porozumienia pomiędzy stronami, pomożemy Ci w przygotowaniu umowy przedwstępnej, szczególnie wymaganej przez banki, udzielające kredytów hipotecznych.

Sprzedając nieruchomość samodzielnie, będziesz musiał poświęcić czas na przygotowanie dobrej jakości ogłoszenia, przeszukanie różnych portali z ogłoszeniami w celu znalezienia kilku najlepszych, na których warto opublikować swoje ogłoszenie, a także poświęcić czas na odbieranie telefonów od potencjalnych kupujących i pośredników, chcących nawiązać z Tobą kontakt. Finalnie może się zdarzyć, że za swoją nieruchomość uzyskasz cenę niższą nawet o ok. 12-15%. Przeczytaj więcej o sprzedaży nieruchomości w Freedom

Jak rozpocząć współpracę z Freedom Nieruchomości?

Do naszej agencji mogą zgłaszać się zarówno osoby chcące sprzedać lub wynająć nieruchomość, jak i te, które planują jej zakup lub wynajem. W przypadku reprezentowania sprzedawcy, agent przygotowuje ofertę sprzedaży, w której zamieszcza szczegółowy opis nieruchomości wraz ze zdjęciami i wszystkimi dodatkowymi informacjami, a następnie publikuje ofertę w internecie, w wybranych przez siebie serwisach internetowych. Kolejno organizuje również cały szereg działań marketingowych, związanych z ofertą, które szczegółowo opisujemy tutaj.

W przypadku współpracy z osobami zainteresowanymi kupnem nieruchomości, po wybadaniu ich potrzeb i oczekiwań, agent wyszukuje konkretne oferty spełniające podane wymagania, a następnie przedstawia je swoim klientom. Kiedy kupujący podejmie decyzję i wybierze najciekawszą nieruchomość, agent umawia spotkanie i pośredniczy w ewentualnych negocjacjach. Jeśli obie strony (sprzedająca i kupująca) dojdą do porozumienia, agent finalizuje transakcję.

Ile kosztuje korzystanie z usług Freedom Nieruchomości i co dostaniesz w zamian?

W agencji Freedom Nieruchomości cenimy czas i pracę o wysokich standardach. Dlatego proponujemy Ci pracę w modelu umowy na wyłączność. Przeciętna prowizja przy takiej usłudze to 4,5%. Niemniej jednak może ona być wyższa lub niższa w zależności od wyzwań, jakie zostaną postawione przed naszymi pośrednikami. Ostateczna wysokość prowizji podlega również indywidualnym negocjacjom.

W opisaną powyżej prowizję wejdą zatem, m.in.:

Zobacz w czym jeszcze możemy Ci pomóc

Co wyróżnia Freedom Nieruchomości na tle konkurencji?

Agencja Freedom Nieruchomości jest przede wszystkim skuteczna. Dzięki naszemu sprawnemu marketingowi zwiększysz prawdopodobieństwo sprzedaży swojej nieruchomości, skracając nawet sześciokrotnie czas poszukiwań odpowiedniego kupca. Nasze działania można opisać/zamknąć w pięciu krótkich krokach:

Jeśli udało nam się przekonać Cię do współpracy z agencją Freedom Nieruchomości, skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów na terenie kraju i zacznij działać!