Biuro nieruchomości Białystok

Biuro nieruchomości
Freedom Białystok

ul. Mickiewicza 7 lok.4, 15-213 Białystok
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Białystok

Pokaż więcej (69)

Nasi ludzie

Łukasz Dąbrowski Broker Nieruchomości Białystok

Łukasz Dąbrowski

Broker Nieruchomości
Tomasz Rogowski Menadżer zespołu sprzedaży/ Broker Nieruchomości Białystok

Tomasz Rogowski

Menadżer zespołu sprzedaży/ Broker Nieruchomości
Jolanta Stangret Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Białystok

Jolanta Stangret

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
Kamila Suchocka Agent Nieruchomości Białystok

Kamila Suchocka

Agent Nieruchomości
Maciej Szymczyk Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. Białystok

Maciej Szymczyk

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.
Mariusz Nielipiński Agent Nieruchomości Białystok

Mariusz Nielipiński

Agent Nieruchomości
Magdalena Puchalska Dyrektor Oddziału Białystok

Magdalena Puchalska

Dyrektor Oddziału

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Białystok

Wszystkie sprawy pan Tomasz wykonał bardzo profesjonalnie, łącznie z przygotowaniem większości dokumentów Referencje - Barbara Mejssner

Wszystkie sprawy pan Tomasz wykonał bardzo profesjonalnie, łącznie z przygotowaniem większości dokumentów. Referencje - Barbara Mejssner.

Dzięki panu Tomaszowi mogłam spać spokojnie i szybko i bez stresu zbyć nieruchomość.

Większość z nas niezbyt często w życiu sprzedaje nieruchomości, więc zazwyczaj nie mamy tu dużej wprawy. Jeśli do tego nieruchomość ta jest kilkaset kilometrów od domu, a w miejscowości w której się znajduje nie mamy ani znajomych, ani rodziny, która mogłaby pomóc w procesie sprzedaży, do tego nadmiar obowiązków nie pozwala na zbyt częste podróże, to sprawy jeszcze się komplikują. Wówczas rozsądnym wyjściem jest zatrudnienie agencji. W ten sposób, będąc dokładnie w takiej sytuacji, trafiłam pod skrzydła Biura Nieruchomości Freedom w Białymstoku. Moją sprawą zajął się pan Tomasz Rogowski. Dzięki niemu nie musiałam osobiście angażować się w poszukiwanie klientów i organizację sprzedaży, co z racji na dużą odległość było ogromnym ułatwieniem. Wszystkie sprawy pan Tomasz wykonał bardzo profesjonalnie, łącznie z przygotowaniem większości dokumentów. Chciałabym również dodać, że na poszczególnych etapach procesu sprzedaży miałam do pana Tomasza ogromne zaufanie, zupełnie tak, jakby na miejscu wspomagał mnie ktoś z rodziny lub przyjaciel. Zawsze otrzymywałam aktualne informacje, komunikacja była bezproblemowa, a pan Tomasz wykonał nawet więcej niż powinien i niż się spodziewałam. Dzięki panu Tomaszowi mogłam spać spokojnie i szybko i bez stresu zbyć nieruchomość. A na deszczu rozpiął nade mną jeszcze parasol - co może stanowić doskonałą metaforę dla całej transakcji. Od początku do końca czułam się właśnie tak, jak pod ochronnym parasolem.

 Barbara Mejssner