Łukasz Dąbrowski

Broker Nieruchomości

W pracy zawodowej chętnie podejmuje nowe wyzwania, ceni sobie szczerość i prawdomówność, świetnie komunikuje się z zespołem ludzi. Jako architekt z wykształcenia potrafi ciekawie zagospodarować i wydobyć potencjał z każdego wnętrza. Propagator budowy ekologicznych domów z gliny.

Od lat zaangażowany w wolontariat. Pełen zrozumienia i empatii z ciepłym i przyjaznym podejściem do każdego człowieka. Optymista, otwarty na ludzi i świat, zapalony podróżnik i miłośnik zwierząt.

Prywatnie zagorzały sportowiec i podróżnik, stawiający sobie nowe cele i konsekwentnie, z determinacją osiągający je. Zwolennik aktywnego wypoczynku w każdej formie.

Rekomendacje

Monika L

Szczerze mogę polecić współpracę z agencją Freedom. Agencja bardzo uczciwa, podchodząca do klienta jak do człowieka. Nie odniosłam wrażenia "dążenia do celu po trupach" co można powiedzieć o innych agencjach, z którymi miałam wcześniej do czynienia. Pan Łukasz jest bardzo pomocny, proponuje pomoc nawet po zakupie nieruchomości, co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Dziękuję :)

Napisz do mnie