Tomasz Rogowski

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Z wykształcenia fizyk, informatyk, oraz muzyk. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży. W życiu i pracy ceni sobie dynamikę działania oraz kontakt z ludźmi. Od lat działa w organizacjach pozarządowych i stowarzyszeniach. Bez wahania podejmuje się trudnych tematów. Wysoko stawia sobie poprzeczkę, ponieważ lubi mierzyć się z wyzwaniami, a przez to rozwijać się.
Stale poszerza swoje horyzonty i doskonali umiejętności, dlatego też postanowił dołączyć do zespołu freedom nieruchomości. Każde spotkanie i kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Potrafi doskonale słuchać i rozumie potrzeby swoich klientów, dzięki temu jest w stanie zrealizować w pełni ich oczekiwania. Swoją pracę wykonuje odpowiedzialnie i rzetelnie. Jest szybki i skuteczny, ceni szczerość i uczciwość.

Prywatnie mąż i ojciec. W wolnych chwilach oddaje się w całości swoim pasjom. Uwielbia aktywnie spędzać czas, grać na trąbce i gotować. Najważniejsza jest dla niego rodzina i bliscy.

Rekomendacje

Wszystkie sprawy pan Tomasz wykonał bardzo profesjonalnie, łącznie z przygotowaniem większości dokumentów Referencje - Barbara Mejssner

Wszystkie sprawy pan Tomasz wykonał bardzo profesjonalnie, łącznie z przygotowaniem większości dokumentów. Referencje - Barbara Mejssner.

Dzięki panu Tomaszowi mogłam spać spokojnie i szybko i bez stresu zbyć nieruchomość.

Większość z nas niezbyt często w życiu sprzedaje nieruchomości, więc zazwyczaj nie mamy tu dużej wprawy. Jeśli do tego nieruchomość ta jest kilkaset kilometrów od domu, a w miejscowości w której się znajduje nie mamy ani znajomych, ani rodziny, która mogłaby pomóc w procesie sprzedaży, do tego nadmiar obowiązków nie pozwala na zbyt częste podróże, to sprawy jeszcze się komplikują. Wówczas rozsądnym wyjściem jest zatrudnienie agencji. W ten sposób, będąc dokładnie w takiej sytuacji, trafiłam pod skrzydła Biura Nieruchomości Freedom w Białymstoku. Moją sprawą zajął się pan Tomasz Rogowski. Dzięki niemu nie musiałam osobiście angażować się w poszukiwanie klientów i organizację sprzedaży, co z racji na dużą odległość było ogromnym ułatwieniem. Wszystkie sprawy pan Tomasz wykonał bardzo profesjonalnie, łącznie z przygotowaniem większości dokumentów. Chciałabym również dodać, że na poszczególnych etapach procesu sprzedaży miałam do pana Tomasza ogromne zaufanie, zupełnie tak, jakby na miejscu wspomagał mnie ktoś z rodziny lub przyjaciel. Zawsze otrzymywałam aktualne informacje, komunikacja była bezproblemowa, a pan Tomasz wykonał nawet więcej niż powinien i niż się spodziewałam. Dzięki panu Tomaszowi mogłam spać spokojnie i szybko i bez stresu zbyć nieruchomość. A na deszczu rozpiął nade mną jeszcze parasol - co może stanowić doskonałą metaforę dla całej transakcji. Od początku do końca czułam się właśnie tak, jak pod ochronnym parasolem.

 Barbara Mejssner

Napisz do mnie