Olsztyn Centrala Freedom Nieruchomości

Biuro nieruchomości
Freedom Olsztyn Centrala

Feliksa Nowowiejskiego 9/307, 10-162 Olsztyn

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Olsztyn Centrala

Gabriela Czerniewicz

Współpraca z Panią Klaudią od samego początku układała się znakomicie. Pani Klaudia swoim wyglądem, wdziękiem i zaangażowaniem budzi pełne zaufanie i wprowadza atmosferę całkowitego profesjonalizmu. Jako klienci mieliśmy poczucie, że jesteśmy w najlepszych rękach. Nie do przecenienia wydają się jej rady utrzymania określonej ceny, pomimo niejednokrotnej chęci obniżenia jej z naszej strony, co finalnie spowodowało, że mieszkanie zostało sprzedane w cenie możliwie najwyższej, w 100% zadowalającej Nas. Sprzedaż odbyła się w dobie Covid-19 - Pani Klaudia zachowywała wszelkie środki ostrożności i pomimo tego trudnego czasu i częstych odwiedzin klientów, stanęła na wysokości zadania. Trzeba podkreślić, że Pani Klaudia jest osobą miłą, sympatyczną, ciepłą, a przede wszystkim elokwentną, subtelną i zawsze dobrze ubraną. Z całego serca polecam Panią Klaudię.

Alicja Ostas-Dela, Piotr Dela

Pani Klaudia Grzejka jest osobą komunikatywną, sympatyczną, pomimo młodego wieku bardzo profesjonalnie wypełnia swoje obowiązki. Jest odpowiedzialna i rzetelna, pełna inicjatywy i zaangażowania, uważnie słucha i stara się sprostać wymaganiom klienta. Każdy przypadek traktuje jednostkowo. Lubi wyzwania i chętnie je podejmuje. Konkretnie i rzeczowo doradza, ma bardzo odpowiedzialne podejście do klienta i do zadania. W sytuacji " podbramkowych" potrafi podtrzymać na duchu i przede wszystkim: działa - a to najważniejsze. Polecamy !

Kinga Ziemnicka

Podziękowania dla Pani Magdaleny Nowak za cenne rady dotyczące koniecznych zmian w naszym mieszkaniu, które przyczyniły się do jego efektywnej sprzedaży. Pani Magda jest doświadczoną profesjonalistką, pomocną na każdym etapie współpracy.  

Dziękujemy również Pani Ewie Barańskiej – Szymaniak za bardzo sprawne przygotowanie umowy przedwstępnej oraz pomoc w realizacji transakcji. Dzięki zaangażowaniu Pani Ewy podpisanie umowy przebiegało w sposób bezproblemowy.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Dyrektor Agnieszki Grotkowskiej za niezwykle uczciwe podejście do współpracy z klientem, obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów.

Kinga Ziemnicka