Julia Skałecka

Specjalista ds. prawnych

Z wykształcenia prawniczka. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jako specjalista prawny zajmuje się koordynowaniem procesów prawnych w firmie. Odpowiedzialna za kontakt z kancelariami prawnymi, urzędami, notariuszami i klientami, kompletowanie oraz przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do sprzedaży nieruchomości, tworzenie umów przedwstępnych, czy umów współpracy.

Urodzona humanistka. Bez problemu odnajduje się w nowych okolicznościach, a sytuacje stresujące traktuje jako lekcje do wykorzystania w przyszłości. Z jednej strony uparta i profesjonalna, podchodząca ambitnie i zadaniowo do wyznaczonych sobie celów, z drugiej idealistka z wrażliwą duszą i kreatywną wyobraźnią.

Akumulatory ładuje z najbliższymi, poznając nowe miejsca i zachwycając się pięknem świata. Uwielbia podróże, zarówno te małe, lokalne, jak i te dalekie. Wspomnienia z wyjazdów utrwala amatorsko fotografując. Odpoczywa przy dobrej książce lub serialu, a także aktywnie, jeżdżąc na rowerze, spacerując i ćwicząc jogę. Wierzy w potęgę podświadomości i moc przyciągania.

Napisz do mnie