Paweł Sobociński

Trener sprzedaży

Doświadczony sprzedawca nieruchomości, trener, coach oraz wdrożeniowiec. Ekspert w zakresie popisywania umów na wyłączność. Na rynku od 2012 roku, od początku związany z marką Freedom Nieruchomości. Przez pierwsze trzy lata pracował jako agent, utrzymując się w ścisłej czołówce doradców z najlepszym wynikiem sprzedażowym oraz bijąc rekord sprzedaży uzyskanej w jednym miesiącu. Obecnie odpowiada za prowadzenie szkoleń dla doradców i menadżerów oraz proces wdrożeniowy agentów nieruchomości. Specjalizuje się w nauczaniu skutecznego systemu podpisywania umów na wyłączność. W tym zakresie prowadzi autorski cykl szkoleniowo-warsztatowy. Jest też autorem wewnętrznego podręcznika Freedom Nieruchomości, opisującego system sprzedaży.

Absolwent Nauk Politycznych na UWM. Ukończył Akademię Menedżera Sprzedaży - kurs oparty na modelu Sandler Management Solutions oraz Akademię Sprzedaży Sandlera według modelu Sandler Selling System. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu komunikacji i sprzedaży, w tym Super Speaker System oraz Business Speaker Academy.

Prowadząc szkolenia, szczególny nacisk kładzie na nauczenie konkretnych umiejętności. Stawia przede wszystkim na warsztaty w małych grupach oraz indywidualny coaching i mentoring. Ceni sobie wolność i niezależność w działaniu oraz jasne, określone zasady.

W wolnych chwilach najwięcej czasu spędza z rodziną - żoną Eweliną oraz synem Wiktorem. Lubi dobre kino, zwłaszcza Wojciecha Smarzowskiego i Petra Zelenki, oraz dobrą muzykę na żywo. Jest fanem twórczości Kazika Staszewskiego.

Rekomendacje

Kinga Mlonka

Pełne zadowolenie ze współpracy. Referencje - Kinga Mlonka

Profesjonalizm i kompetencja Pana Pawła doprowadziły do szybkiej sprzedaży.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Pawłem i biurem Freedom Nieruchomości. Profesjonalizm i kompetencja Pana Pawła doprowadziły do szybkiej sprzedaży. Od podpisania umowy pośrednictwa do sprzedaży minął zaledwie tydzień. Polecam!

Kinga Mlonka

Napisz do mnie