Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Robert Fertała

Dyrektor Oddziału

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i Politechniki Częstochowskiej na kierunkach ściśle powiązanych z codzienną, wieloletnią praktyką zawodową.
Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania sprzedażą, relacjami z współpracującymi zespołami i klientami w branżach FMCG i budowlanej.
Niezależny, aktywny i zdecydowany. Racjonalny, logiczny i twórczy.
Doszukuje się szerszego kontekstu pojawiających się wyzwań, ludzkich motywacji i zdarzeń, które potrafi zestawić i przedstawić jako wspólny cel działania.
Utożsamia się z twierdzeniem, że pozycja eksperta prowadząca do rutyny, powoduje niejednokrotnie niedostrzeganie stanowiska swojego rozmówcy i jednocześnie najprostszych rozwiązań danej sytuacji.
Nie koncentruje się na sprawach, na które nie ma wpływu. Cechuje go optymizm oraz zdrowe poczucie własnej wartości.
Podziela pogląd, że: ,,są w życiu rzeczy, które warto i są rzeczy, które się opłaca - nie zawsze to co warto się opłaca i nie zawsze to co się opłaca… warto.’’

Rekomendacje

Ewelina Lisieńska

Z przyjemnością podzielę się z Państwem moją opinią na temat działania Freedom-Nieruchomości. Już na pierwszym spotkaniu kiedy poznałam Pana Roberta wiedziałam, że albo ten albo żaden inny:) Profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta a jednocześnie ciepła i bezpieczna atmosfera. Pan Robert w bardzo pięknym i pełnym spokoju i profesjonalizmu stylu przeprowadził mnie przez całą procedurę sprzedaży. Nie tylko znalazł kupców na moją nieruchomość, ale równocześnie ludzi, którzy idealnie będą pasować na to miejsce. Bo nie sztuką jest sprzedać, ale sztuką jest znaleźć i umieścić odpowiednie osoby w odpowiednim miejscu. Jestem pewna, że gdyby była jeszcze taka potrzeba to w pociągu mojego życia na stacji nieruchomości na pewno będę szukać wzrokiem Freedom-Nieruchomości i Pana Roberta. Z wyrazami szacunku i podziękowaniami

Napisz do mnie