Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Ryszard Rybak

Agent Nieruchomości

Przekonany jest, że pogłębianie wiedzy m.in. z zakresu Psychologii w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, której jest słuchaczem, pozwoli komplementarnie rozwijać swoje kompetencje potrzebne w działaniach zawodowych. Zaufanie, jakim cieszy się w swoim środowisku umożliwia mu pełnienie funkcji Ławnika Sądowego.

Energia i zaangażowanie w swoich działaniach , pozwala mu na osiąganie zaplanowanych, jasno sprecyzowanych celów. Partnerskie i indywidualne podejście do każdego klienta, to jego priorytety w codziennych sytuacjach związanych z wykonywaną profesją.

Rekomendacje

Weronika i Borys

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowanie za pomoc w procesie kupna nieruchomości. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas, wyczerpujące odpowiedzi na szereg naszych pytań, przejrzyste wyjaśnienie warunków umowy i fantastyczny kontakt. Było to dla Nas całkiem nowe doświadczenie i zdecydowanie bez waszej pomocy nie dalibyśmy sobie rady. Zapewniliście nam spokój, krok po kroku przeprowadziliście nas przez proces kupna. Zdecydowanie polecamy Wasze usługi. Indywidualne podejście do klienta, obszerna wiedza i doświadczenie zapewniły nam poczucie bezpieczeństwa podczas zakupu, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Napisz do mnie