Ryszard Rybak

Starszy specjalista ds. Nieruchomości

Przekonany jest, że pogłębianie wiedzy m.in. z zakresu Psychologii w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, której jest słuchaczem, pozwoli komplementarnie rozwijać swoje kompetencje potrzebne w działaniach zawodowych. Zaufanie, jakim cieszy się w swoim środowisku umożliwia mu pełnienie funkcji Ławnika Sądowego.

Energia i zaangażowanie w swoich działaniach , pozwala mu na osiąganie zaplanowanych, jasno sprecyzowanych celów. Partnerskie i indywidualne podejście do każdego klienta, to jego priorytety w codziennych sytuacjach związanych z wykonywaną profesją.

Rekomendacje

Konrad Smukowski

Bardzo polecam współpracę z biurem Nieruchomości Freedom a w szczególności z Panem Ryszardem Rybakiem. Wykazał się podczas naszej współpracy wysokim profesjonalizmem i znajomością swojej branży. Na każdym kroku widać było, że posiada wiedzę i kompetencje do wykonywania tego zawodu. Sprzedaż/kupno nieruchomości są dla ludzi dość stresujące, jednak empatyczne podejście do klienta Pana Ryszarda sprawiało, że czuliśmy się zaopiekowani i spokojnie przeprowadzeni przez cały proces sprzedaży nieruchomości. W dzisiejszych czasach dobre intencje są bardzo rzadko spotykane, a zmieniają wszystko-tak więc jeszcze raz dziękuje Panie Ryszardzie za spokojna, rzetelną i profesjonalna sprzedaż.

Napisz do mnie