Biuro nieruchomości Elbląg

Biuro nieruchomości
Freedom Elbląg

Al.Grunwaldzka 31, 82-300 Elbląg

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Elbląg

Kazimiera Grajoszek

Sprzedałam nieruchomość, korzystając z usługi pośrednictwa w sprzedaży. Usługa ta była świadczona przez biuro nieruchomości Freedom Nieruchomości w Elblągu. Korzystając z tej usługi spotkałam się z wysokimi kompetencjami, dużą pracowitością i dużą uprzejmością Pani Katarzyny Szar i innych pracowników tego biura.

Krzysztof Krakowski

Profesjonalnie i co najważniejsze szybko. Już dwa razy korzystałem z usług biura Freedom. To był podwójny strzał w 10. Szczególne słowa uznania dla Pani Iwony Mazurek, która sprzedała moje nieruchomości. Polecam serdecznie.

Paweł Tadaniewicz

Chcę podziękować Panu za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Jantarze przy ul. Bursztynowej. Przeprowadził to pan profesjonalnie i rzetelnie od początku do końca w cenie ,która mnie satysfakcjonuje. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą pan wykonał. Ja byłem potrzebny jedynie przy podpisaniu aktu notarialnego. Jeszcze raz dziękuję i doceniam Pana profesjonalizm.

Polecam usługi Freedom nieruchomości.

Firma Freedom nieruchomości pomogła nam w sprzedaży mieszkania. Obsługa od A-Z ,pełne zaangażowanie przy przygotowaniu mieszkania do sprzedaży oraz we wszystkich formalnościach. Pan Julian Dierżanowski prowadzący zlecenie okazał się osobą bardzo kompetentną. Wykazał się profesjonalizmem i rzetelnością. Polecam usługi Freedom nieruchomości. Zadowolony klient Krzysztof.

Bogumiła G

Pani Katarzyna Szar jest bardzo pomocną osobą, serdeczną i kompetentną. Pomogła nam sprzedać nasz mieszkanie i znaleźć nowe. Załatwiła wszystkie związane z tym formalności. Polecam osobę Katarzyny jako fachowego pośrednika.

Bogumiła G.