Biuro nieruchomości Elbląg

Biuro nieruchomości
Freedom Elbląg

Al.Grunwaldzka 31, 82-300 Elbląg

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Elbląg

Krzysztof Krakowski

Profesjonalnie i co najważniejsze szybko. Już dwa razy korzystałem z usług biura Freedom. To był podwójny strzał w 10. Szczególne słowa uznania dla Pani Iwony Mazurek, która sprzedała moje nieruchomości. Polecam serdecznie.

Paweł Tadaniewicz

Chcę podziękować Panu za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Jantarze przy ul. Bursztynowej. Przeprowadził to pan profesjonalnie i rzetelnie od początku do końca w cenie ,która mnie satysfakcjonuje. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą pan wykonał. Ja byłem potrzebny jedynie przy podpisaniu aktu notarialnego. Jeszcze raz dziękuję i doceniam Pana profesjonalizm.

Polecam usługi Freedom nieruchomości.

Firma Freedom nieruchomości pomogła nam w sprzedaży mieszkania. Obsługa od A-Z ,pełne zaangażowanie przy przygotowaniu mieszkania do sprzedaży oraz we wszystkich formalnościach. Pan Julian Dierżanowski prowadzący zlecenie okazał się osobą bardzo kompetentną. Wykazał się profesjonalizmem i rzetelnością. Polecam usługi Freedom nieruchomości. Zadowolony klient Krzysztof.

Bogumiła G

Pani Katarzyna Szar jest bardzo pomocną osobą, serdeczną i kompetentną. Pomogła nam sprzedać nasz mieszkanie i znaleźć nowe. Załatwiła wszystkie związane z tym formalności. Polecam osobę Katarzyny jako fachowego pośrednika.

Bogumiła G.
 

Joanna Łukasz Włoccy

Chcielibyśmy podzielić się opinią o naszej współpracy względem sprzedaży mieszkania z Panią Natalią jest to osoba bardzo kompetentna znająca się na swojej pracy zawsze miała dla nas czas odpowiadała na nasze pytania odbierała nasze telefony wyjaśniała, gdy czegoś nie wiedzieliśmy współpraca była wykonana na 100 procent polecam pozdrawiamy i życzymy więcej udanych transakcji i super klientów zadowolonych  

 Joanna Łukasz Włoccy