Julian Dzierżanowski

Broker Nieruchomości

W branży nieruchomości działa aktywnie od ponad dwóch lat. Zarówno praktyka jaką nabył, jak i doświadczenie w budownictwie oraz znajomość techniki wykańczania wnętrz, ułatwia mu rozpoznanie potrzeb klientów.

Wierzy, że do sukcesu prowadzą determinacja, dobrze zaplanowany marketing oraz bezustanny samorozwój. Wszędzie widzi nowe możliwości i uważa, że każdy problem zawiera w sobie rozwiązanie.
Pasjonuje się psychologią i relacjami międzyludzkimi, dlatego w swojej pracy najbardziej ceni dobry kontakt i relacje z klientem. Jest komunikatywny i bezpośredni, a także mocno zaangażowany w każde nowe przedsięwzięcie, co pozwala mu na odnalezienie się w różnych sytuacjach.

W czasie wolnym lubi aktywnie spędzać czas podróżując, lub uprawiając sporty walki oraz strzelectwo.

Rekomendacje

Michał Jordan

Po kilkunastu miesiącach poszukiwań w końcu mamy wymożony własny kąt. Referencje- Michał Jordan.

Jeszcze raz dziękuję i polecam FREEDOM.

Chciałbym serdecznie podziękować Julianowi i Aleksandrze Kraińskiej za sfinalizowanie zakupu nieruchomości na Słonecznych Bielanach. Po kilkunastu miesiącach poszukiwań, a następnie drogi przez mękę w bankach w końcu mamy wymożony własny kąt (mieszkanie, taras, miejsca parkingowe itp.).
Nie skromnie wspomnę, że wszystko dzięki cierpliwości i wyrozumiałości tych dwojga. "Chapeu bas" dla nich gdyż tak atrakcyjną nieruchomość mogli sprzedać w kilka dni, a czekali z nią na mnie kilka miesięcy (oprócz czasu straconego w bankach – takie procedury np. czekali trzy miesiące przy zmianie pracy by mieć historie dla banku).
Dla wielu z Was czytających ten wpis to zwykła kryptoreklama lub "lizusostwo", ale ludzie, którzy dzięki nim spełnili swoje marzenia o własnym kacie lub uzyskali pomoc w sprzedaży nieruchomości wiedzą o czym pisze.
Dla tych nie zdecydowanych, ciągle się wahających proponuje im zaufać i w pełni zdać się na ich rady i pomoc. Sam jestem tego dowodem kupując mieszanie, na które straciłem już całkowicie nadzieję. 
Jeszcze raz dziękuję i polecam FREEDOM.

 

Michał Jordan
 

Napisz do mnie