Łukasz Wojtaś

Broker Nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomii. Zawodowo związany ze sprzedażą od ponad 10 lat.
Energiczny, odpowiedzialny i profesjonalny doradca, który zawsze angażuje się w wykonywanie powierzonych mu obowiązków. Bez wahania podejmuje się trudnych tematów i wyzwań. Twierdzi, tak jak Guy de Maupassant, że spotkania z ludźmi czynią życie wartym przeżycia.

Prywatnie jest miłośnikiem biegania oraz piłki nożnej. To właśnie te sporty wg niego dają możliwość sprawdzenia się zarówno indywidualnie, jak również we współpracy z całym zespołem.

Rekomendacje

Barbara i Łukasz Kogutowie

Sprzedaż naszego domu to było duże wyzwanie, stres i poświęcenie ogromnej ilości czasu. Tych wszystkich niedogodności udało nam się uniknąć dzięki znakomitej współpracy z Panem Łukaszem Wojtasiem, specjalistą w dziedzinie nieruchomości. Pan Łukasz niezwykle profesjonalny, sumienny i potrafiący dobrze ocenić warunki rynkowe, przez cały czas wspierał nas cennymi radami, prowadził przez cały proces sprzedaży krok po kroku, tłumacząc niezbędne procedury. Dzięki kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania w sytuacjach stresowych, Pan Łukasz wykazywał się dużą efektywnością w realizacji swych działań, dzięki czemu nieruchomość udało się nam sprzedać w ciągu sześciu miesięcy (innym pośrednikom nie udało się tego zrobić przez 4,5 roku). Ponadto chcemy podziękować także pozostałym pracownikom z Pana zespołu (wystrój, zdjęcia, film).

Napisz do mnie