Magdalena Czyż

Menadżer zespołu sprzedaży

Z wykształcenia pedagog resocjalizacji. Zawodowo od 15 lat związana z bankowością a tym samym z obsługą Klienta, doradzaniem, zarządzaniem i aktywną sprzedażą.

Ostatnie doświadczenia zawodowe to Menadżer Zespołu Sprzedaży i Trener, prowadzący szkolenia z jakości obsługi Klienta, zarządzania i aktywnej sprzedaży a jednocześnie właściciel franczyzowych placówek bankowych.

Pełna energii i wiary we wszystko co niemożliwe. Każdą nową sytuacje traktuje jako lekcję a sprawy niestandardowe jako poligon doświadczalny. Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko czasami trudniejsze do osiągnięcia ale zaangażowaniem i determinacją możliwe. W życiu spontaniczna ale też planująca. To co zaplanuje, zwykle realizuje.

Prywatnie uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury, nowe smaki i zapachy miejsc wyjątkowych. Jeśli książka to podróżnicza, jeśli program w TV, to o podróżach. Nowe nieodkryte miejsca dają jej entuzjazm i poczucie spełnienia dobrze spożytkowanych dni.

Na gruncie zawodowym stawia na relacyjną partnerską współpracę i zaufanie.

Rekomendacje

Iwona Dąbrowska

Bardzo podobał mi się profesjonalizm, rzetelność, wiedza Pani Magdaleny oraz jej osobowość i empatia, a także komunikatywność i łatwy kontakt w każdej potrzebnej chwili.

Napisz do mnie