Mariusz Kapela

Kierownik Biura

Związany z elbląskim rynkiem nieruchomości od 2006 roku. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Studiował nauki społeczne. Jest także absolwentem studiów podyplomowych: Organizacja i Zarządzanie oraz Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. Jest przekonany, że połączenie sposobu działania Freedom Nieruchomości i doświadczenia tworzy efekt synergii, który pomaga w skutecznej sprzedaży nieruchomości.
Jego cechy to empatia i zaangażowanie w zrealizowanie celów klientów. Ceni niezależność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów. Czas wolny spędza przede wszystkim aktywnie. Jest miłośnikiem podróży, futbolu oraz literatury.

Rekomendacje

Agnieszka Sokołowska

Pan Mariusz Kapela przeprowadził mnie przez cały proces sprzedaży, zawsze służył pomocą. Referencje- Agnieszka Sokołowska.

Działania, które przeprowadził doprowadziły do szybkiego znalezienia klienta i zamknięcia transakcji w cenie, której oczekiwałam.

Pan Mariusz Kapela był pośrednikiem w sprzedaży mojego mieszkania. Działania, które przeprowadził doprowadziły do szybkiego znalezienia klienta i zamknięcia transakcji w cenie, której oczekiwałam. Towarzyszył nam również przy akcie notarialnym i przekazaniu mieszkania. Komunikacja odbywała się bez zarzutu. Wszystkie czynności były wykonane sprawnie i skutecznie. Przeprowadził mnie przez cały proces sprzedaży, zawsze służył pomocą. Bardzo polecam Jego usługi.

 

Agnieszka Sokołowska
 

Napisz do mnie