Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Robert Sadowy

Agent Nieruchomości

Robert to absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale zarządzania. Kreatywny i dynamiczny menedżer posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami z branży energetyki odnawialnej i konwencjonalnej oraz przemysłu naftowego. Wieloletni praktyk technik sprzedaży zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego

Od niedawna pasjonat rynku nieruchomości. Jego motto to odwaga, uczciwość i skuteczność w działaniu. Uwielbia pracę z ludźmi oraz nowe wyzwania. Tam, gdzie wielu widzi problemy, Robert znajduje rozwiązanie. Dzięki optymizmowi i nastawieniu na drugą osobę tworzy relacje oparte na pewności i zaufaniu.

Dla Roberta nie ma rzeczy niemożliwych, zresztą znane powiedzenie mówi samo za siebie: "Gdzie diabeł nie może, tam Roberta pośle".

Rekomendacje

Justyna Wolińska

Dzięki panu Robertowi Sadowemu sprawnie sprzedałam mieszkanie i kupiłam nowe. Jest to przemiły człowiek, oddany swojej pracy, walczył jak lew o jak najkorzystniejszą ceną dla nas. Ceniłam sobie sprawny przepływ informacji, zaangażowanie, profesjonalizm, lojalność, poczucie, że sprawy są bezpieczne w jego rękach. Szczerze polecam współpracę z panem Robertem i bardzo dziękuję.

Napisz do mnie