Biuro nieruchomości Ełk

Biuro nieruchomości
Freedom Ełk

ul. Wojska Polskiego 23B, 19-300 Ełk

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Ełk

Jarosław Skrzyszewski

Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemowy kontakt. Kultura, najwyższy profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie procesu sprzedaż. Bezstresowe przeprowadzenie przez kontakty z nabywcą, świetna znajomość przepisów. Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną Cwalina wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży nieruchomości. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży. Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości. Pracę oceniam bardzo pozytywnie na każdym etapie. Z pewnością drugi raz wybrałbym to samo biuro.

Diana Bloduch

Współpraca z Panią Justyną to czysta przyjemność - pełen profesjonalizm, zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na sprzedającym. Gdy wystąpią jakieś trudności po drodze warto mieć agenta nieruchomości, który dołoży wszelkich starań aby obie strony były zadowolone i poruszy niebo i ziemię, aby wszystko odbyło się we wcześniej założonym terminie. Pani Justyna Cwalina w 100% spełniła nasze oczekiwania. Pomimo iż minął już jakiś czas od transakcji wciąż nam służy pomocą. Dziękujemy i polecamy serdecznie.

Tomasz Rafałowski

Bardzo polecamy biuro Nieruchomości Freedom w Ełku. Pani Justyna Cwalina w sposób profesjonalny pośredniczyła w sprzedaży naszej nieruchomości. Dzięki bardzo dużemu osobistemu zaangażowaniu Pani Justyny w bardzo krótkim czasie udało się znaleźć nabywcę naszego lokalu. W sposób sprawny zgromadziła całą dokumentacje oraz doprowadziła do szybkiej finalizacji transakcji. Gorąco polecamy!

Mateusz Pytlos

Jesteśmy zadowoleni z usług biura. Sprzedaż mieszkania z sukcesem dzięki Pani Justynie C. miła, rzetelna, zaangażowana. Polecamy!

Michał Chilicki

Sprzedaż nieruchomości za pośrednictwem Biura Nieruchomości Freedom z Ełku odbyła się bardzo szybko dosłownie w przeciągu paru dni od zamieszczenia ogłoszenia. Duży plus za możliwość negocjowania wysokości prowizji oraz bardzo konkretny, profesjonalny i miły kontakt. Szczerze polecam współpracę z tym Biurem Nieruchomości a w szczególności z Panią Justyną Cwalina, której jeszcze raz bardzo dziękuję za szybką sprzedaż naszej nieruchomości.