Biuro nieruchomości Ełk

Biuro nieruchomości
Freedom Ełk

ul. Wojska Polskiego 23B, 19-300 Ełk

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Ełk

Barbara i Jerzy Lewoniewscy

Byłam zaniepokojona, kiedy po 11-tu m-cach bezowocnej współpracy pośrednik oświadczył, że nasze mieszkanie leży w niewłaściwej dzielnicy, że jest za duże, że za wysoko itp.. Od znajomych dostałam nr. tel. do pani, która skutecznie i w krótkim czasie sprzedała ich mieszkanie (leżące w tej samej dzielnicy i również spore). Strzał w dziesiątkę! Właścicielką nr. tel. okazała się Pani JUSTYNA CWALINA. Osoba niezwykle sympatyczna, rzeczowa i przede wszystkim p r o f e s j o n a l n a! Polecam gorąco Biuro Nieruchomości FREEDOM w Ełku. Znakomity kontakt, sprawność w załatwianiu wszelkich urzędowych kwestii, dbałość o klienta. Czuliśmy się zaopiekowani, a Pani Justyna wspaniale wszystko poprowadziła, Może zabrzmi trochę patetycznie, ale była i sterem i kapitanem. Nadmieniam, że w bardzo krótkim czasie znalazła kupca. Jesteśmy już po sprzedaży, szczęśliwi i usatysfakcjonowani. Jeszcze raz polecamy Freedom a w szczególności p. JUSTINĘ CWALINĘ. Życzymy Pani dalszych sukcesów, spełnienia w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Andrzej Nagolski

Dziękuję Pani Justynie Cwalinie za profesjonalne sprzedanie trzech moich mieszkań. Serdecznie polecam Jej usługi, gdyż są na bardzo wysokim poziomie.

Barbara Budzińska

Dziękuję Pani Justynie Cwalina za pomoc w zakupie mieszkania. Jest bardzo miłą, sympatyczną osobą. Przede wszystkim konsekwentna, w każdej kwestii pomocna i zawsze znalazła czas. Polecam. Dziękuję Pani Justyno.

Ewelina

Szczerze polecam Biuro Nieruchomości Freedom... pełen profesjonalizm.. Kupiłam mieszkanie za pośrednictwem biura i na każdym etapie załatwiania formalności mogłam liczyć na pomoc i radę... Pani Justyna Cwalina zasługuje na medal za cierpliwość i zaangażowanie. Jestem bardzo wdzięczna i po trzykroć polecam.

Andrzej Zyskowski

Kompleksowa i bardzo profesjonalna obsługa oraz pomoc przy zakupie mieszkania. Bardzo dobra współpraca z panią Justyną Cwalina. Z czystym sumieniem mogę polecić, i jeżeli nadarzy się okazja, sam chętnie jeszcze raz skorzystam z usług tej agencji.