Justyna Pieńkowska

Dyrektor Oddziału

"Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka". Ambitna osobowość, która konsekwentnie i uparcie dąży do wyznaczonych przez siebie celów.
Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Białymstoku. Z branżą nieruchomości związana od 2009 roku. Od 2014 r. z sukcesami prowadzi ełcki oddział Freedom Nieruchomości, budując swój zespół i wspierając swoim klientów w realizacji ich marzeń i celów nieruchomościowych. Jest otwarta, komunikatywna, bez problemu nawiązuje przyjazne i trwałe relacje. To typ człowieka, który czerpie przyjemność z uczenia się czegoś nowego i przesuwania swoich wewnętrznych granic. Cechują ją wrodzony optymizm, empatia i pasja do nieruchomości.

Fascynuje się rozwojem osobistym i aktywnością fizyczną. Fanka biegania, zakochana po uszy w wartościowych książkach.
Prywatnie żona i potrójna mama.
Mocno wierzy, że gdy człowiek potrafi coś sobie wymyślić, potrafi też to osiągnąć.

Rekomendacje

Wioletta Gutowska

Szanowni Państwo z czystą przyjemnością mogę polecić Biuro Nieruchomości "Freedom" w Ełku jako pełne zaangażowania i indywidualnego podejścia do Klienta. Sprzedaż mojej nieruchomości była sprawna, dynamiczna i opierała się na bardzo dobrej komunikacji na każdym etapie transakcji pomiędzy nami. Pani Justyna Pieńkowska jak i cały zespół Biura Nieruchomości w Ełku wykonuje swoją pracę w sposób profesjonalny, zaangażowany i zna się na rzeczy. Z przyjemnością i czystym sercem polecam Biuro Nieruchomości "Freedom" w Ełku jako sprawdzonego i rzetelnego partnera. Ja z całą pewnością skorzystam z usług Biura ponownie.

Napisz do mnie