Biuro nieruchomości Gdańsk Centrum

Biuro nieruchomości
Freedom Gdańsk Centrum

ul. Chmielna 71 lok. 84, 80-748 Gdańsk

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Gdańsk Centrum

Tobiasz

Przy transakcji kupna mieszkania miałem przyjemność współpracy z Panią Katarzyną Bukowską oraz Panią Katarzyną Szatanik. Obu Paniom należą się słowa podziękowania za pomoc i sprawne przeprowadzenie transakcji. Nie mam zastrzeżeń, mogę polecić współpracę z Freedom Nieruchomości.

M. Ochab

Szanowna Agencjo Nieruchomości Freedom, czas tak przeleciał, że nie mogłem znaleźć chwili czasu, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami z obsługi w Agencji Freedom. Kupiłem mieszkanie na Stogach we wrześniu tego roku i byłem obsługiwany od początku do końca transakcji przez Pana Aleksandra Szulist i Panią Katarzynę Szatanik. Korzystałem wcześniej z usług innych Agencji Nieruchomości, ale tak profesjonalnej, rzetelnej i merytorycznej obsługi nigdzie nie spotkałem jak w Agencji Nieruchomości Freedom, prezentowanej przez Pana Aleksandra i Panią Kasię. Od oglądania do sfinalizowania transakcji kupna i odebrania kluczy od mieszkania. To bardzo wysoka, jeśli nie najwyższa klasa, obsługi i kontakt z klientem, czego inne agencje nieruchomości mogą tylko pozazdrościć. Jestem bardzo zadowolony z usługi, może więcej, zachwycony podejściem i obsługą klienta. To dzięki za to, że są jeszcze ludzie, którzy lubią swoją pracę, są zaangażowani w tym co robią i dbają o klienta, dzieląc się rzetelną fachowością i profesjonalną obsługą. Proszę przekazać serdeczne podziękowania za fachowość i profesjonalną obsługę Panu Aleksandrowi i pani Katarzynie. Serdecznie pozdrawiam i polecam tą Agencje Nieruchomości innym.

Weronika

Serdecznie polecamy współpracę z Biurem Freedom. Profesjonalna i rzetelna obsługa transakcji zakupu działki. Pani Katarzyna Szatanik oraz Pan Aleksander Szulist z wielkim zaangażowaniem pomagali nam we wszystkich formalnościach. Dziękujemy za pomoc. Szczerze polecamy!

Ludwika Musialik

W dniu 26.08.2020 zawarliśmy z mężem umowę z Freedom Nieruchomości Centrum Gdańsk na sprzedaż naszego mieszkania w Gdańsku przy ul. Piastowskiej. Już przy pierwszym spotkaniu obdarzyliśmy Pana Mariusza Stoltmanna i Panią Marię Grabowską zaufaniem i nie zawiedliśmy się. Szczególną opiekę nad nami roztoczyła Pani Maria Grabowska, co jest szczególnie ważne dla 80-latków. Przygotowywała z nami mieszkanie do prezentacji fotograficznej wykazując się dużym taktem. Pan Mariusz zadbał o właściwą sprzedaż. Kiedy mieszkanie zostało sprzedane po 8 dniach od wystawienia Pani Maria pomagała nam z wielkim oddaniem we wszystkich formalnościach urzędowych. Niejednokrotnie posługując się naszym pełnomocnictwem, co jest ważne w aglomeracji trójmiejskiej dla starszych ludzi bez samochodu. Pani Maria wykazała się cierpliwością i zrozumieniem dla nas. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z przedstawicielami Freedom Nieruchomości Gdańsk Centrum.

Ewa Mika

Biuro Nieruchomości Freedom Gdańsk Centrum i jego Dyrektora- Pana Mariusza Stoltmanna poleciła mi agentka Freedom z Torunia. Próbowałam kupić mieszkanie dla Rodziców w Toruniu, ale nie zdążyłam, było już zarezerwowane. Pani Iwona Mikołajczyk poleciła mi kolegę z Gdańska, jako uczciwego i sprawnego agenta w celu sprzedaży mieszkania moich Rodziców w Gdańsku. Bałam się takiej formy sprzedaży - na wyłączność. Wszyscy znajomi mi to odradzali, ale ja będąc w Toruniu, nie mogłam zająć się sprawą sprzedaży mieszkania starszych już Rodziców. Nie mogłam zaś narażać Ich na stres związany z e sprzedażą. Pan Mariusz Stoltmann już przy pierwszym spotkaniu, razem ze swoją współpracownicą- Panią Marią Grabowską wzbudził moje zaufanie i jeszcze tego samego dnia podpisaliśmy umowę na sprzedaż mieszkania w Gdańsku, właśnie na wyłączność. Nie żałuję tego. Wszystkie czynności i sprawy związane ze sprzedażą przebiegały sprawnie. Rodzice byli przez cały czas pod opieką Państwa Agentów od początku do końca. Mieszkanie zostało dobrze przygotowane do zaprezentowania na forach internetowych. Ogłoszenie miało atrakcyjną formę i pozycję na listach ofert. Od czasu wystawienia naszej oferty do znalezienia nabywcy i rezerwacji mieszkania minęły tylko 2 tygodnie. Rodzice z euforią i bezstresowo przeżyli całą tę operację. Agentka Biura Freedom osobiście pomagała załatwić moim Rodzicom wszystkie sprawy urzędowe związane ze zmianą miejsca zamieszkania. Klucze do mieszkania będziemy zdawać w połowie października i wtedy zakończymy współpracę z Biurem Nieruchomości Freedom. Za kilka dni moi Rodzice kupują mieszkanie w Toruniu i się wyprowadzają. Od decyzji o sprzedaży minie miesiąc. Szczerze polecam usługi Biura Nieruchomości Freedom Gdańsk Centrum. Cechuje Ich wielki profesjonalizm i empatia w podejściu do klienta.