Biuro nieruchomości Gdańsk Centrum

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nieruchomości to nasza pasja i przedmiot nieustannie pogłębianej wiedzy, a obrót nimi to nasza specjalność. Znamy się na tym, jak je sprzedać w szybkim czasie i po najlepszej cenie, bo przykładamy dużą wagę do analizy i doskonałego rozpoznania rynku. Jako doświadczona agencja nieruchomości w Gdańsku wiemy, jak znaleźć to jedno mieszkanie czy dom, których szukacie od miesięcy, bo potrafimy słuchać potrzeb naszych klientów. Koncentrujemy się na sprawnym i bezbłędnym skojarzeniu tych, którzy szukają nieruchomości z tymi, którzy je mają.

Jesteśmy częścią ogólnopolskiej sieci Freedom Nieruchomości, która - w ciągu 8 lat działalności - nadała nowy ton standardom pracy branży. Zapraszamy serdecznie do biura nieruchomości Freedom Gdańsk Centrum, przy ul. Toruńskiej 15 - jesteśmy dla Ciebie!

Biuro nieruchomości
Freedom Gdańsk Centrum

ul. Toruńska 15 lok. U3, 80-747 Gdańsk

Najnowsze oferty
oddziału Gdańsk Centrum

Pokaż więcej (28)

Nasi ludzie

Magdalena Stanisz-Sławińska Dyrektor Oddziału GdańskCentrum

Magdalena Stanisz-Sławińska

Dyrektor Oddziału
Paulina Kapturkiewicz Fotograf / Home stager GdańskCentrum

Paulina Kapturkiewicz

Fotograf / Home stager
Tomasz Nowicki Fotograf GdańskCentrum

Tomasz Nowicki

Fotograf
Anna Morees Daniel Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. GdańskCentrum

Anna Morees Daniel

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Gdańsk Centrum

Dorota i Krzysztof Waldeck

Szczerze polecam panią Magdę jako kompetentnego partnera w pośrednictwie kupna/sprzedaży nieruchomości. Referencje- Dorota i Krzysztof Waldeck.

Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogliśmy liczyć na pomoc i rzeczową poradę.

W poszukiwaniu mieszkania w Trójmieście pomogła nam pani Magda. Cierpliwie wysłuchała naszych potrzeb. Przygotowała wiele ofert, z których wybraliśmy dwie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na tą jedną, która sprostała naszym wymaganiom. Spotkania przebiegały sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogliśmy liczyć na pomoc i rzeczową poradę. Szczerze polecam panią Magdę jako kompetentnego partnera w pośrednictwie kupna/sprzedaży nieruchomości. 

 

Dorota i Krzysztof Waldeck