Biuro nieruchomości Gdańsk Centrum

Biuro nieruchomości
Freedom Gdańsk Centrum

ul. Chmielna 71 lok. 84, 80-748 Gdańsk

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Gdańsk Centrum

Jarosław Przybyła

Ogromnie dziękuję za współpracę i profesjonalne podejście do obsługi zarówno na etapie przygotowywania oferty, jej prowadzenia, jak i finalizacji. Możliwość bieżącej rozmowy z Panem bez względu również na porę dnia i tygodnia powodowało, że poczucie zaangażowania z Pana strony było odczuwalne przez cały czas współpracy. Wielkie podziękowania!

Tomek Weksej

Zakup mieszkania był dla mnie dość stresującym doświadczeniem, wsparcie Biura Nieruchomości Freedom, a zwłaszcza Marty Pietrzyńskiej było dla mnie bardzo pomocne. Mogę z dużą przyjemnością polecić to biuro kolejnym osobom szukającym profesjonalnego ale i życzliwego wsparcia w tym temacie!

Magdalena Mogielka

Polecam z całego serca Freedom nieruchomsści. Pełen profesjonalizm i pomoc w sprzedaż domu. Bardzo zaangażowana Pani Agentka Marta która była od początki do końca procesu sprzedaży, opowiadała na każde nurtujące pytanie. Dzięki pracy całego biura nieruchomość sprzedała się szybko, a nie było to łatwe zadanie. Jeszcze raz polecam.

Lucyna Mrozińska

Zdecydowanie polecam Biuro Nieruchomości Freedom. Bardzo profesjonalna obsługa, stały kontakt i duże zaangażowanie. Pragnę szczególne bardzo podziękować pani Marcie która szybko i sprawnie sprzedała i sfinalizowała mieszkanie w tak szybkim czasie. Polecam Biuro wszystkim co chcą kupić lub sprzedać mieszkanie POLECAM

Grażyna Mierzejewska

Zdecydowanie polecam usługi Biura Nieruchomości Freedom Gdańsk Centrum. Bardzo profesjonalnie pomogli nam sprzedać dom na Kaszubach. Szczególnie pragnę podziękować Pani Marcie Pietrzyńskiej za duże zaangażowanie i profesjonalną pomoc w czynnościach związanych z transakcją. Sprawa była skomplikowana ze względu na siedmiu współwłaścicieli nieruchomości, ale dzięki pomocy Pani Marty, która w krótkim czasie znalazła kupca, sprzedaż zakończyła się sukcesem. Gorąco polecam współpracę z Freedomem.