Magdalena Stanisz-Sławińska

Dyrektor Oddziału

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Finanse i Bankowość. Jej dotychczasowe doświadczenia zawodowe koncentrowały się przede wszystkim na zarządzaniu finansami spółek prawa handlowego.

Przykłada olbrzymią wagę do bycia skuteczną. Najważniejszy jest dla niej cel i to on determinuje plan oraz szybkość działań, które podejmuje. Nieruchomości stały się jej pasją, a praca związana z obrotem nimi - przyjemnością i wyzwaniem jednocześnie.

Rekomendacje

Dorota i Krzysztof Waldeck

Szczerze polecam panią Magdę jako kompetentnego partnera w pośrednictwie kupna/sprzedaży nieruchomości. Referencje- Dorota i Krzysztof Waldeck.

Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogliśmy liczyć na pomoc i rzeczową poradę.

W poszukiwaniu mieszkania w Trójmieście pomogła nam pani Magda. Cierpliwie wysłuchała naszych potrzeb. Przygotowała wiele ofert, z których wybraliśmy dwie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na tą jedną, która sprostała naszym wymaganiom. Spotkania przebiegały sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogliśmy liczyć na pomoc i rzeczową poradę. Szczerze polecam panią Magdę jako kompetentnego partnera w pośrednictwie kupna/sprzedaży nieruchomości. 

 

Dorota i Krzysztof Waldeck
 

Napisz do mnie